2737
2734

پسرم 4 سالشه از پریشب تب  کرد صبحم افتاد به استفراغ بردمش دکتر یه سوزن زد بهش دارو داد ولی تبش قطع نمیشه استامینوفن میدم خوب میشه دوباره تب میکنه مدام میوه دلم درد میکنه همشم خوابیده چیکار کنم فردا میبرمش پیش یه متخصص دیگه کسی تا حالا این تجربه را داشته تب ودل درد توروخدا بگید چرا دلیلش چیه هیچ تب داره دل درد خواب آلودگی زیاد 

وزن اولیه 78 وزن فعلی 64وزن هدف 62

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

براش شیاف بزار نمیزاره تبش بالا بره از داروخانه بکیر 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
2731
مدام میگه دلم درد میکنه از تخت هم بیرون نمیاد خوابه 😭😭😭بچه ای که یه دقیقه نمیشست چش شده خدایا کسی ...

نگران نباش پسر یساله من تب اسهال استفراق شدید گرفت دورپز دو کیلو کم کرد بدنش مریضه ااستراحت کنه بهش دارو و ابمیوه که اب بدنش کم تشه بهش سوپ بده خوب میشه

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
2740
استامینوفن بهش میدم میاد پایین چند ساعت دوباره تب میکنه 

خوب اخه شیاف قوی تره مدام استامینوفن بهش بده هر ۶ ساعت  براش جوشانده نعنا و اویشن درست کن 

تول چیه دیگه 

منم نمیدونستم بقول شما.. پسرم ۵سالش بود 

۲۰ روز تب داشت ..آزمایش متخصص بیمازستان فایدع نداشت ..ی خانمه تو لیمازستان دیدم گفت بچت تول دارع ببر پیش زهرا تو فکنم اطراف شهریار بود ..رفتیم تو ی شهرک نزدیک شهریار ..ی پیر زنه ..نمیدونم چیکار کرد با پسرم 😕اوردیم خونه خوب شد😂😂

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠

عفونت روده است دختر من دوماه پیش گرفت یه ازمایش crp بده 

دخترم ما هر چقدر ازمایش سونو عکس مشخص نبود اخر crp دادیم سریع بستری کردن بعد معلوم شد عفونت روده حصبه بوده از اب الوده

۱۲ دهمین کاربری مشکلتون چیه گزارش میزنین
2706