2752
2734
عنوان

چطوری به‌ خانوم‌مطلقه کمک کنم

448 بازدید | 57 پست

ابشون دوستم هستن وحدوددوسال طلاق گرفته خیلی آدم ساده ای وخیلی زوداعتمادمیکنه تاحالادونفرکه ادعامبکردن عاشقش هستن بعدبرقراری رابطه ولش کردن امابازبادوتاحرف عاشقونه خرمیشه نمیدونم چطوری کمگش کنم‌خیلی دوسش دارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باید سو استفاده ای ک اون  دونفر قبلی ازش کردن براش تجربه باشه.

بهش بگو مردها همینجورین وقتی براشون دست یافتنی باشی ولت میکنن‌

سریع خودتو در اختیار هر مردی قرار نده 

راحت ک بدستت بیارن راحت هم ولت میکنن

بابا گره ای که با دو رکعت نماز و یکم دلبری کردن از خدا باز میشه رو چرا با دست و دندون می افتی به جونش ؟!
2731
اصلا درکی اززندگی نداره هبچ حرفی توسرش نمیره اشتباهاتش قبول نداره

پس همینجور پیش بره خودش و آبروش رو نابود کرده.

خوبه حالا تجربه کرده یبار با طلاق دوبار هم با رابطه‌.

بابا گره ای که با دو رکعت نماز و یکم دلبری کردن از خدا باز میشه رو چرا با دست و دندون می افتی به جونش ؟!
باید سو استفاده ای ک اون  دونفر قبلی ازش کردن براش تجربه باشه. بهش بگو مردها همینجورین وقتی بر ...

متاسفانه‌ ایشون خیلی راحت اعتمادمیکنه مثلاآقایی که دومین نفرهستن وقتی دوستم شرایطش گفت من گفتم طرف زن داره کلی شاکی شدکه توبدبینی بعدرفتن پیشش فهمیدطرف زن داره الانم میگه خانومه نمیفهمه که من باهمسرش هستم پس ماباعث ناراحتیش نیستیم

متاسفانه‌ ایشون خیلی راحت اعتمادمیکنه مثلاآقایی که دومین نفرهستن وقتی دوستم شرایطش گفت من گفتم طرف ز ...

وای🤦‍♀️

خودش نمیخواد عبرت بگیره.

این دیگه سادگی نیست ببخشید دور از جونشون بی عقلیه.

چند سالشه؟؟

2706