2733
2739

ینی توی استوری پخش بشه یه قسمتی از اون ویدیو..چه جوری میشه؟

بدترین نوع دعوا با کسیه که سرعت تایپش از تو بیشتره                     میشوره میذارتت کنار.....اما تو تازه نوشتی احترام خودتو نگه دار

بگین لطفا هر کی بلده..میدونم باید ادد توو یور استوری رو زد ولی پخش نمیشه اون ویدیو

بدترین نوع دعوا با کسیه که سرعت تایپش از تو بیشتره                     میشوره میذارتت کنار.....اما تو تازه نوشتی احترام خودتو نگه دار
بگین لطفا هر کی بلده..میدونم باید ادد توو یور استوری رو زد ولی پخش نمیشه اون ویدیو

توی قسمت لایک و کامنت ی فلش موشکی داره .‌‌برو روی پستی که میخوای استوری کنی و اون فلش موشکی بزن و ی صفحه میاد نوشته اشتراک گذاری ب شکل داستان اونو بزن

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

توی قسمت لایک و کامنت ی فلش موشکی داره .‌‌برو روی پستی که میخوای استوری کنی و اون فلش موشکی بزن و ی ...

مرسی عزیزم که جواب دادی..ولی اینی که میگی به صورت داستان نداره که واسه من

2742

ممنونم عزیزم❤️❤️

2740