2737
2734

دکتر مگه ندید؟دیابت ندارین دیگه پایینه 

اي دير يافته با تو سخن مي گويم ،بسان ابر که با توفان،بسان علف که با صحرا،بسان باران که با دريا،بسان پرنده که با بهار،بسان درخت که با جنگل سخن مي گويد،زيرا که من ريشه هاي تو را دريافته ام،زيرا که صداي من،با صداي تو آشناست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برا منم ناشتا 89

یکساعت بعد 129

دوساعت بعد 91 هست. 

عروس خانوما با قوم شوهر مهربون باشین✋😂. خواهر شوهرا با عروس هاتون دوست باشین☺️ این دنیا دو روزه، گذشت کن تا خدا هم ازت بگذره. جاری های محترممممم انقد حسودی همو نکنید😆دیگه چیزی به ذهنم نرسید تا نصیحتی دوباره به درود🌹
2731
دکتر مگه ندید؟دیابت ندارین دیگه پایینه

دید گفت باید بعد از صبونه یه متفورمین بخوری

ولی حالا گفتم شنبه برم دکتر غدد

نه دیگه دیابت دارم

قند مرحله دو ۳۶ تا بالاتر بود دیگه

تو خوردن شیرینجات و چیزایی ک باعث میشه قندت برع بالا مراعات کن من خودم تو بارداریم گرفته بودم یک ماه ...

الان دو روزه خیلی دارم مراعات میکنم

تصمیم دارم علاوه بر شیرینی جات نون و برنجم خذف کنم

میوه ام کمتر بخورم

نونمو کردم نون جو

برنج رفتم امروز برنج قهوه ایی خریدم

ببینم چی میشه

الان دو روزه خیلی دارم مراعات میکنم تصمیم دارم علاوه بر شیرینی جات نون و برنجم خذف کنم میوه ام کمت ...

آره مراعات بکن مشکلی نداره من خودمم ویارم شیرینی بود شیرینی هایی خامه ی میخوردم زیاد ولی بعدش به شدت رعایت کردم

2740
دید گفت باید بعد از صبونه یه متفورمین بخوری ولی حالا گفتم شنبه برم دکتر غدد نه دیگه دیابت دارم قن ...

اهان من فک کردم ۱۳۰شده ،یکم سعی کن تغذیه تو تغییر بده،من دیابت نداشتم اما بازم گفت شیرینی نخور

اي دير يافته با تو سخن مي گويم ،بسان ابر که با توفان،بسان علف که با صحرا،بسان باران که با دريا،بسان پرنده که با بهار،بسان درخت که با جنگل سخن مي گويد،زيرا که من ريشه هاي تو را دريافته ام،زيرا که صداي من،با صداي تو آشناست
دید گفت باید بعد از صبونه یه متفورمین بخوری ولی حالا گفتم شنبه برم دکتر غدد نه دیگه دیابت دارم قن ...

سلام منم هفته 31 هستم

دیروز ازمایش دادم قند ناشتام 85بود

قند دوساعت بعد 135 بود

امروز رفتم دکتر بهم متفورمین داد ک هر 12 ساعت یکبار بخورم

خیلی ناراحتم

حدود یکماه رژیم گرفتم تا قندم این شد اخرشم قرص داد

الان شما تا کی باید مصرف کنی؟ 

خدایا خودت درست کن، تو درست کنی قشنگ تره