2737
2739

بی دندونه لاغرم شده ..۱سال و ۵ ماهشه ولی هیچکدوم از دندونای اسیابش درنیومده فقط دندوناش شیریش ۴تابالا دوتاهم پایین داره..طبیعیه بنظرتون،

بعد اینکه خیلی بد غذایی میکنه هیچی نمیخوره همش چسبیده به من شیر میخواد .دیگه شیر ندارم 😫امروز شوهرم فرستادم  واسش سرلاک گندم و موز خرید امتحانی بدم..قاشق اولو دادم عوق زد هرچی شیر بود بالا اورد .چیکارکنم😭همه میگن از شیر بگیرش دلم نمیاد  هنوز کوچیکه

یه سکوتی هست ، مال بعد ازشنیدن یه سری حرفایی که نباید می شنیدی!ببین حسه عجیبیه!!بیرونش سکوته ولی ازدرونت هی صدا شکستن میاد!وتوراهی جز لبخند زدن نداری...😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهش سوپ ماهیچه میکس شده بده 

یجوری تقویتش کن

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2731
Vcj

برات صلوات فرستادم ..انشالله این روزا قسمتت بشه😅😊

یه سکوتی هست ، مال بعد ازشنیدن یه سری حرفایی که نباید می شنیدی!ببین حسه عجیبیه!!بیرونش سکوته ولی ازدرونت هی صدا شکستن میاد!وتوراهی جز لبخند زدن نداری...😔😔
2740

پسرم نه ماهشه ۶تا دندون درآورده 😐😐😐😐 دریغ از یه قاشق غذا ....اصلا نمیخوره ☹️ انقد غذا درس کردم و حیف شده .....شیرم ندارم شیشه هم نمیگیره ۱۲کیلو بود تو ۶ ماهگی.  الان ۹کیلو شده  اصلاااا نمیخوره ها نمی‌دونم چرا فقط شیر میخاد

دقیقا مثل دختر منه ببین فقط غذای انگشتی واسش درست کن چندکیلوئه؟

غذای انگشتی چیه؟نمیدونم از ۱ سالگیش نبردمش بهداشت دیگه

ازشیر نگیرش زوده ولی پسرمنم سرلاک نخورد دوسنداست .بچه شما ینی هیچ غذایی نمیخوره؟ اونی رو که دوسداره رو براش هرروز درست کن چاره چیه 

برای خوشبخت بودنم وجود همسر وفرزندانم کافیست ❤
مولتی ویتامین و اشتها آور با تجویز دکتر 

اشتهاش براشیر بیشتر میشه که

غذای انگشتی چیه؟نمیدونم از ۱ سالگیش نبردمش بهداشت دیگه

مثلا سیب زمینی سرخ کرده-ماکارونی فرمی-کتلت

چیزی که خودش با دست برداره و بخوره

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊