2733
2739

خانما من یه بچه پسر ۱۰ ماهه دارم مشکلم اینه که مادر شوهرم همیشه چه زنگ بزنه چه بیاید خونمون یا ما بریم همش به بچه من مامان جان مامان پسرم بچم اینا میگه خیلی ماراحت میشم نمیخام پسرم جز من به کسی مامان بگه بگید چطور مودبانه بهش بفهمونم که به پسرم مامان و فلان نگه خودشو که هم ناراحت نشه هم به خوبی خودم بگم یا شوهرم ؟؟؟ که بعدا حرف پشت سرم نزنن 

درضمن یه مشکل دیگم دارم اینه که پسرم شبیه منه اما از وقتی بدنیا اومده  خانواده شوهرم همش میگن شبیه ماست شبیه عموشه شبیه فلانشه چیکار کنم زله شدم دوبار شوهرم جلوشون گفت نخیر شبیه منو مامانشه اصلا منو آدبم حساب نمیکنن انگار  نه انگارکه من مادرشم که یکم بگن شبیه منه شاید همش به اینو اون ربط میدن پسرمو😢😢😢😔😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

گور باباشون ک میگن شبیه ماس 

به بچه هم خودت وقتی حرف زدن یاد گرفت بگو مثلا عزیزجان زنگ زده یا بریم خونه عزیزجان 

بچه از تو بیشتر یاد میگیره

هدفم این روزا لاغر شدنه.... 1400/08/01___80کیلو....1400/09/09___74.15کیلو...1400/09/24___72.950کیلو... 1400/09/30___73.600❌❌... 1400/10/20___72.200...          1400/10/30__71.750... 1400/11/4___70.600.... 1400/11/20___69.850....

چقد حساسین شمااخه شبیه هر کی باشه مهم نیس خوذتون میفهمین کافیه 

بالاخره مشخصه نیازی نیس شما خودتون رو ناراحت کنید که راجع به صدا کردن هم بگه مامان مگه چی میشه 

نهایتا چن بار جلوشون اون اسمی رو‌که میخواین بگین تا متوجه شن

2740

حساس نباش،پسرت که بزرگ بشه در هر صورت شما مامانشی و شما رو مامان صدا میزنه..به هرکی هم رفته باشه همه خودشون چشم دارن و میبینن که شبیه کیه حالا خودشون به اون را بزنن یا نه فرقی نمیکنه..انشالله بچت سالم باشه همیشه شبیه هرکی میخواد باشه

منم باردارم صب لگد انداختم با اینکه لک و درد ندارم ولی میترسم چیزی بشه تو تحربه مثل من داشتی 

نه والا من تنبلم به زور سرجای خودم تکون میخورم   انشالا که چیزی نیس 

🤣🤣🤣🤣🤣

وای اسی 

حتما نوه اوله

بزار دو سالش بشه التماس میکنی بیان ده دقیقه بگیرنش حالا ببین

امان از این مامان اولی ها البته خودمم اینطور بودم الان یادم میفته خندم میگیره به دخترم میگم فقط دو دیقه برو خونه بابابزرگ تا یه دوش بگیرم بس همش بهم چسبیده

عزیزم حتما بچه شبیه تو شده حسودیشون میشه اتفاقا بزار هر چی دوس دارن بگن بچه بیشتر با تو هستش بهش یاد میدی بهت بگه مامان به اونا هم هر چی دوس داری یاد نیدی ولی جلوشون بروز نده

😎😉😉😑😑
2706