2733
2734
عنوان

هم متاهلم هم باردار،پسرخالم

1413 بازدید | 53 پست

سلام

من متاهلم متولد ۷۵ ی دختر دارم و الانم باردارم

پسرخالم متاهل سه تا بچه داره سنش بالاست 

یعنی من بچه بودم با دخترخالم یعنی خواهر کوچیکش بازی میکردیم اون زنم داشت و ظهرا ب ما میگفت ساکت شید خیلیم ازش می ترسیدیم 

کلا چیزای خوبی ازش نشنیدم

حالا من دیکه بزرگ شدموخانم 

ی هفته پیش پیجمُ فالو کرد 

خدایا شکرت بابت همه چیز 🥰🙏💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

باز بهت گفت ظهرا ساکت شین؟

اینکه الان دوباره با یه کاربری جدید اومدم نی نی سایت فقط یه دلیل داره،اینکه یه روزی،یه جایی ،بخونم اون کاربر تاپیک زده و گفته که گرفتار شده،دلم خنک بشه ،کاربر vorojak,یا هر آشغال دیگه ای که کاربری قبلیمو ترکوند،فکر نکن شاخی،از یه جایی کارما شاختو بشکنه که از دردش بیای همینجا چس ناله کنی🤘 

و عکسامو دیده

چون من شهری دیگه زندگی میکنم چندسال ی بارم همو نمی بینیم 

عکسامم خب قشنگ بودن

همه رو لایک کرد

سه روز پیش توی پی وی فرستاد سلام

2738
منم سین نکرده پاک کردم پیامو  حالا دوباره۲تا پیم داره ک نمیدونم چی نوشته

وا خب منظوری نداره حتما

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

وا بازش کن و بخون

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 

شاید واقعا داره سلام احوالپرسی میکنه اگه دیدی حرفای بیربط میزنه بلاکش کن

اینکه الان دوباره با یه کاربری جدید اومدم نی نی سایت فقط یه دلیل داره،اینکه یه روزی،یه جایی ،بخونم اون کاربر تاپیک زده و گفته که گرفتار شده،دلم خنک بشه ،کاربر vorojak,یا هر آشغال دیگه ای که کاربری قبلیمو ترکوند،فکر نکن شاخی،از یه جایی کارما شاختو بشکنه که از دردش بیای همینجا چس ناله کنی🤘 
نمیدونم میترسم چ لزومی داره بهم دایرکت بده 

وا منو پسر عمه هامم دایرکت میدیم به هم

بااینکه خیلی هم مذهبی هستیم

پسر عمه هام نماز جماعتشون ترک نمیشه

البته پیامای بی ربط نه

فقط در چارچوب فامیلی

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
شاید واقعا داره سلام احوالپرسی میکنه اگه دیدی حرفای بیربط میزنه بلاکش کن

حالا پیمش باز کنم ؟؟؟ 

توروخدا صبرکنید ببینید چی گفته و چ جوایی بدم حالم بده 

ن که چون پیم داده

چون قبلنا چیزای درستی ازش نشنیدم 

2706