2733
2734
عنوان

نظرتون در مورد پارکت سفید چیه؟

536 بازدید | 19 پست

سلام دوستان من بین سرامیک و پارکت ، پارکت رو انتخاب کردم اما خب دوس دارم کف خونه رنگش روشن باشه
حالا به نظرتون اگر پارکت سفید انتخاب کنم خوب میشه؟
یا اینکه همون رنگ چوب روشن باشه؟
تا حالا جایی دیدین پارکت سفید باشه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سفید که رگه های کم طوسی و خاکستری داشته باشه خیلی قشنگ میشه خونه خاله من اونطوریه

ما حرفای تلخ و نیش و کنایه هامونو مینویسیم و چند دقیقه بعد فراموش میکنیم /اما این رو به خاطر بسپاریم که چه غرور هایی هستند که زیر این جملات خرد میشوند. چه قلب هایی که میشکنند💔🖤. به خاطر انسان بودن همدیگر را درک کنیم.  به قدرت منفی کلماتی که از اون ها استفاده میکنیم فکر کنیم و درنهایت انسان باشیم 🙏🏻😊/دوستان گل من هیچی بخدا تو دلم نیست.  بعضی وقتا اعصابم خورد بودنی اشتباه مرتکب میشم مثل اکثر مردم.  اگه جایی شما رو ناراحت کردم بهم بگید تا با تمام وجود ازتون پوزش بخوام 🙏🏻
2728
2738
اینجوری؟ خودم از این خوشم میاد

آره همینطوری 

خیلی قشنگ میشه پارکت تیره خونه رو تاریک نشون میده اما این خیلی قشنگه 

ما حرفای تلخ و نیش و کنایه هامونو مینویسیم و چند دقیقه بعد فراموش میکنیم /اما این رو به خاطر بسپاریم که چه غرور هایی هستند که زیر این جملات خرد میشوند. چه قلب هایی که میشکنند💔🖤. به خاطر انسان بودن همدیگر را درک کنیم.  به قدرت منفی کلماتی که از اون ها استفاده میکنیم فکر کنیم و درنهایت انسان باشیم 🙏🏻😊/دوستان گل من هیچی بخدا تو دلم نیست.  بعضی وقتا اعصابم خورد بودنی اشتباه مرتکب میشم مثل اکثر مردم.  اگه جایی شما رو ناراحت کردم بهم بگید تا با تمام وجود ازتون پوزش بخوام 🙏🏻
بله عزیزم میشناسین؟ من اولین بار میخوام خرید کنم

اره عزیزم من حدودا پارسال کاغذ دیواری گرفتم اومدن برام نصب کردن خیلی عالی منو همسرم هردو خیلی راضی هستیم
خودشون خوب میتونن توی انتخاب راهنماییت کنن حتما ازشون مشاوره بگیر

2706