2733
2734

من واقعا ادم ساده ای هستم وقتی میرم اینستا خیلی غصه میخورم ک همه انقدر خوشگل لباس میپوشن و سلیقه چندتا از این پیجای خوب معرفی کنید لطفا لینک نذارین اسم بگین با گوشی خواهرم میخوام برم

دسر به کتاب آشپزی رزا منتظمی رجوع کن.

دستور تهیه های فرانسوی رو ترجمه وتالیف کرده 

دستوراتش دقیق هست و عالی.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امروز برو پودر آماده کرم کارامل *مارک دراژه* بخر که طعمش خوب باشه و درست کن.

قالب هم اگر نداری یه فلزی بخر.

طرز تهیه هم روی بسته بندی محصول نوشته که باید چه کار کنی.

ساده هست و خوش طعم.

قآلبی برگردوندن رو یاد میگیری.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2731
امروز برو پودر آماده کرم کارامل *مارک دراژه* بخر که طعمش خوب باشه و درست کن. قالب هم اگر نداری یه ف ...

میدونید چیه کلا چیز خاصی بلد نیستم درست کنم ی پیج میخوام  توضیح بده متنوع باشه و...

خانه داری و چیدمان وسلیقه و سفره ارایی چی

راستش من خودم یه کلاس میزآرایی هتل قبلا گذروندم.

میونی طریقه چیدمان میز رو گوگل کنی یه ۴ چوب استاندارد بین المللی داره کلا بدونی بهتره که اگر جای ها کلاس دعوت شدی وسط اون همه کارد چنگال روی میز گم نشی:)))) حداقل بدونی کدوم رو واسه چه غذایی ورداری.

متاسفانه لینک گذاشتن تو نی نی سایت خراب شده وگرنه لینک میذاشتم برات

تو همون کتاب آشپزی رزا منتظمی هم اصول چیدمان میز رو دیده بودم. البته مال من نسخه قدیمی و تک جلدی کتاب هست که مال جوونی های مامانمه. بعدتر مجددا ویرایش شد و نسخه جدید دادن بیرون . پیشنهاد میکنم یه نسخه به عنوان مرجع تو خونه داشته باشی حتما.

میدونید چیه کلا چیز خاصی بلد نیستم درست کنم ی پیج میخوام  توضیح بده متنوع باشه و...

پیج ها اکثرا نکات دقیق رو نمی‌نویسند!

کلا یکی از وبلاگ هایی که با جزییات و نکات و مرحله به مرحله اطلاعات میده وبلاگ شف طیبه هست. البته اونم یک مدت انگلیس زندگی کرده و الان سمت جنوب ایران ساکته. اونم خیلی مواقع دستور تهیه های خارجی رو ترجمه میکنه بابت همین همه چیزش دقیق هست.

میتونی از اونم به عنوان مرجع استفاده کنی.

ولی اینستاگرام خدایی من خودم دستور تهیه کیک ها رو نگاه میکنم طرف اگر تازه کار باشه نمیتونه از رووشون خوب دربیاره. اصول اصلی رو نمیگن. مثلا تو دستوراتشون عموما میگه با همزن هم بزنین نمیگه حتما در یک جهت هم بزنین.

نوشته مثلا بذارین فر با دمای فلان نمیگه از قبل باید فر رو گرم کرده باشین!وگرنه پف نمیکنه.

اگر تازه کاری به دستور تهیه های اینستا خیلی اعتماد نکن فقط میخوان بازدید بره بره.

قنادی و دسر باید نواخت دقیق سایز بشه. مثل غذا سلیقه ای نیست.

2738
خانه داری و چیدمان وسلیقه و سفره ارایی چی

و اینکه انواع تا کردن دستمال سفره هم میتونی گوگل کنی من قبلا تو می آرایی هتل یاد گرفته بودم. 

تا کردن های خیلی مختلفی دارن که میتونی با این دستمال کاغذی های رنگی انجام بدی و تو بشقاب ها بذاری

برای کیک هم پیشنهاد میکنم

کاپ کیک ماستی از وبلاگ شف طیبه رو امتحان کنی.کاپ کیک با کره و ماست هست طعمش عالیه و دستور تهیه دقیقی داره. تا الان برای هر کی درست کردم راضی بوده.

کلا کیک ها رو یکبار باید درست کنی اگر مورد پسند بود پرینت کنی دستور تهیه رو یا چایی بنویسی. یه کتاب آشپزی یا یه سایت یا یه پیج همه دستوراتش خوش طعم و دقیق نیست.

من کیک های شف طیبه رو اکثرا امتحان کردم کیک زعفرانی هم عالی درومد. اونم پیشنهاد میکنم امتحان کنی.

من زنداییم خیلی افاده داره و میخواد بیاد خونم متاسفانه من چیز بلد نیستم🙈

متاسفانه اصلا نمیشه نی نی سایت لینک گذاشت خودت مجبوری کمی گوگل کنی.

دسر رو همون کرم کارامل بگیر طعمش خوبه. بهتر از ژله هست.فقط یکی دو بار امتحان کن ببین میتونی قالبی درش برش گردونی یا نه.

سبزی اگر داری گوگل کن تزئین سبزی. تربچه و پیازچه ها رو میتونی کمی مدل دار کنی.

دست و پات رو گم نکن فقط جلوتر چنتا چیز رو تمرین کن.

تا کردن دستمال سفره هم الان گوگل کن فقط یک مدل رو که ساده هست یاد بگیر و اون روز استفاده کن.