2733
2734
عنوان

خیلی ناراحتم 😭 چیکار کنم حالا 😭

749 بازدید | 41 پست

ما خونمون کوچیک برای اینکه دو خوابه کنیم پول نداشتیم بخریم گفتیم خونمونو بدیم رهن بریم رهن کنیم یدونه دوخوابه که بچه بیاریم دوست صمیمی شوهرم مجرده و یه خونه دوخواب داره گفت مستاجرم تا ۱ مهر قرارداد داره بیاید اونجا اینو وسط شهریور گفت. خلاصه قرار بود ۱ مهر بره . ۱ مهر شد ۱۵ مهر مستاجره هی گفت امروز میرم فردا میرم . منم رفتم سرویس تخت خواب خریدم و یسری لوازممو فروختم که برم بخرم. هی نرفت و جواب تلفن نداد‌. حالا امروز دوست شوهرم زنگ زده که یارو از من تا ۱ دی وقت گرفته منم دادم 😡😭 من تختم امادست جا ندارم بزارم کجا الان؟ لوازمی که فروختم چی 😭 اصلا خیلی خورده تو ذوقم از شهریور من خوشحال بودم که جا بجایی دارم 😡 از دست دوست شوهرمم ناراحتم که وقت داده ولی خونشه خب اختیارشو داره 

لطفا واسه تو دلیم یه صلوات بفرستید قشنگا❤

ایشالابزودی یکی بزرگشوبخرین

وارﺩ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﺷﺪﻡ ﻭ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺑﻮﺩﻡ ﺗﺎ ﻧﺴﺨﻪ‌ﺍﻡ ﺭﺍ ﺗﺤﻮﯾﻞ ﺩﻫﻨﺪ👀.ﻓﺮﺩﯼ ﻭﺍﺭﺩ ﺷﺪ ﻭ ﺑﺎ ﻟﻬﺠﻪ‌ﺍﯼ ﺳﺎﺩﻩ ﻭ ﺭﻭﺳﺘﺎﯾﯽ ﭘﺮﺳﯿﺪ:ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ ﺩﺍﺭﯾﻦ؟ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﺑﺎ ﻟﺤﻨﯽ ﺗﻤﺴﺨﺮ ﺁﻣﯿﺰ ﭘﺮﺳﯿﺪ:😏ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ؟ ﺑﻠﻪ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﯾﻢ.ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺗﯿﺮ ﺁﻫﻦ ﻭ ﺁﺟﺮ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﻡ ﺣﺎﻻ ﺍﯾﺮﺍﻧﯿﺸﻮ ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﯾﺎ ﺧﺎﺭﺟﯽ؟ﺍﻣﺎ ﮔﻔﺘﻪ ﺑﺎﺷﻢ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﮔﺮﻭﻧﻪ ﻫﺎ. ﻣﺮﺩ ﻧﮕﺎﻫﺶ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﺩﻭﺧﺖ ﻭ ﺁﻧ‌ﻬﺎ ﺭﺍ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﮔﺮﻓﺖ ﻭ ﮔﻔﺖ:ﺍﺯ ﻭﻗﺘﯽ ﮐﺎﺭﮔﺮ ﺳﺎﺧﺘﻤﻮﻥ ﺷﺪﻡ ﺩﺳﺘﺎﻡ ﺯﺑﺮ ﺷﺪﻩ، ﻧﻤﯽ‌ﺗﻮﻧﻢ ﺻﻮﺭﺕ ﺩﺧﺘﺮﻣﻮ ﻧﺎﺯ ﮐﻨﻢ🤗…ﺍﮔﻪ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﺑﻬﺘﺮﻩ، ﺧﺎﺭﺟﯽ ﺑﺪﻩ.ﻣﺘﺼﺪﯼ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﺭﻭﯼ ﻟﺒﺎنش ﯾﺦ ﺯﺩ🙃…ﭼﻪ ﺣﻘﯿﺮ ﻭ ﻛﻮﭼﮏ ﺍﺳﺖ ﺁﻥ ﮐﺴﯽ ﻛﻪ ﺑــﻪ ﺧﻮﺩ ﻣﻐـ🚶🏻‍♀️ـﺮﻭﺭ ﺍﺳﺖ!ﭼﺮﺍ ﻛﻪ ﻧﻤﯽ‌ﺩﺍﻧﺪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺑﺎﺯﯼ ﺷﻄﺮﻧﺞ، ﺷﺎﻩ ﻭ ﺳـﺮﺑﺎﺯ ﻫـﻤﻪ ﺩﺭ ﯾﮏ ﺟﻌﺒﻪ ﻗﺮﺍﺭ ﻣﯽ‌ﮔﯿﺮﻧﺪ.😉 جایگاه شاه و گدا، دارا و ندار قبر اسـت…👩‍🦯تقواست کـه سرنوشت ساز اسـت💌 برای رسیدن بـه “کبریا” باید نه کبر داشت نه ریا💔💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فعلا جمع کن بزار ی جایی بعدا تو خونه جدید باز کن 

ما را از “چوب خدا” ترساندندولی…به “بوسه خدا” امیدوارمان نکردنددر حالیکه خداوند کلامش را با “الرحمن و الرحیم” آغاز می کندبارش بوسه های “بی منت” خداوند را برایتان آرزومندم

عمه ننه وقتی به شما قول داده نباید اینکارو میکرد.. اصلا باشه خونش

چرا بزایم پسری جامو بندازه پشت دری روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری   عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری.😁🤣👑👑
2738
مگه قحطی خونس برین یه جا دیگه 

اخه خونش خیلی خوب و شیکه حقیقت ‌. شوهر منم میگه فقط رهن اجاره نمیدم. ما هم خونه رهن سمت خودمون که به این شیکی باشه پیدا نکردیم. از یه سمتم چون بچه میخوایم اینجا کم کم ۲ سالو میشینیم ولی جای دیگه شاید سر سال من حامله باشم بلندمون کنن

سخت نگیرین خونه رو بفروشین برین یجا که ارزونتره دو خوابه بخرین

شوهرم از اینجایی که هستیم تکون نمیخوره ازونورم الان خونمون ۵۰ متره کم کم ۲۰ متر باید اضافه کنیم متری ۳۰ تومنه نداریم انقدر 

غلط کرده وقتی به شما قول داده دوباره خونه رو به مستاجر قبلی داده من بودم باهاش قطع رابطه میکردم

منم راستش خیلی ناراحت شدم. اون که میدونه من شرایطم چطوریه . ولی شوهرم میگه خونشه اختیارشو داره😒

فعلا جمع کن بزار ی جایی بعدا تو خونه جدید باز کن 

تخت خودم کمجاست این تخته به امید اینکه اونجا اتاقش بزگه ازین چستر گنده گنده هاست اصلا من اونو تو خونه ۵۰ متری چطوری جا بدم 

2706