2733
2734

سلام به همگی 

گفتم ی تاپیک بزنم ک انرژی مثبت بگیریم از همدیگه هرکی ابان اقدام کرده یا میخاد اقدام کنه بیاد باهم باشیم ببینم کی نتیجه میگیره و کلا از احوالات هم باخبر باشیم و واسه هم دعا کنیم

من خودم این ماه اقدام داشتم خیلی استرس دارم ماه قبلی با اینکه همه چی خوب بود اما پریود شدم 

منم این ماه نوبت عکس رنگی دارم ولی پریودم عقب افتاده علایم پریودی دارم ولی نمیشم ترشحات سفید دارم ..خدا کنه حامله باشم

بیشتر از سه ساله منتظر مادر شدنم گله نمیکنم حتما حکمتی داره خدایا برای هر لحظه از زندگی شکر 💚 به زودی بی بی چکم مثبت میشه به زودی صدای قلب کوچولوشو میشنویم 😍میبینم روزی رو‌که برای فهمیدن جنسیتش قلبمون از هیجان تند تندمیزنه 😍میاد روزی که ساک بیمارستان رو جمع میکنیم وبرای  دیدنت آماده میشیم آره فندق مامان و بابا اون روز دیر نیست برای دیدنت لحظه شماری میکنیم با بابایی 😍😍خدایاااا شکرت برای همه چی 💚
منم این ماه نوبت عکس رنگی دارم ولی پریودم عقب افتاده علایم پریودی دارم ولی نمیشم ترشحات سفید دارم .. ...

خب چرا ازمایش بتا نمیدی؟ عکس رنگی برای چیه دقیقا؟

انشالله ک حامله ای و میای همین جا ب ما میگی و ماهم خوشحال میشیم کلی برات

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب چرا ازمایش بتا نمیدی؟ عکس رنگی برای چیه دقیقا؟ انشالله ک حامله ای و میای همین جا ب ما میگی و ماه ...

میترسم آزمایش بدم بخوره تو ذوقم یکساله اقدامم ولی نمیشه بخاطر همین دکترم عکس رنگی نوشت برام 

بیشتر از سه ساله منتظر مادر شدنم گله نمیکنم حتما حکمتی داره خدایا برای هر لحظه از زندگی شکر 💚 به زودی بی بی چکم مثبت میشه به زودی صدای قلب کوچولوشو میشنویم 😍میبینم روزی رو‌که برای فهمیدن جنسیتش قلبمون از هیجان تند تندمیزنه 😍میاد روزی که ساک بیمارستان رو جمع میکنیم وبرای  دیدنت آماده میشیم آره فندق مامان و بابا اون روز دیر نیست برای دیدنت لحظه شماری میکنیم با بابایی 😍😍خدایاااا شکرت برای همه چی 💚
2728
میترسم آزمایش بدم بخوره تو ذوقم یکساله اقدامم ولی نمیشه بخاطر همین دکترم عکس رنگی نوشت برام 

خب حداقل ی بیبی چک بزار یکمی از استرس دربیای انشالله انتظارت این ماه تموم میشه و مامان میشی

خب حداقل ی بیبی چک بزار یکمی از استرس دربیای انشالله انتظارت این ماه تموم میشه و مامان میشی

مرسی عزیزم ...رفتم ی بی بی چک خریدم که از هولم زدم خرابش کردم هیچی نشون نداد🤭

2738
میگم چقد بعد رابطه میشه بیبی چک زد؟

میگن ۱۰ تا ۱۴ روز بعد نشون میده ولی قبول ندارم فقط وقتی چن روز از موعد بگذره درست درمیاد من ماه قبلی چن روز مونده بود ب موعدم زدم هاله انداخت کلی خوشحال شدم ولی بعد روز موعد پریود شدم ...برای همین الکی خودتو اذیت نکن بزار بعد موعدت امتحان کن

میگن ۱۰ تا ۱۴ روز بعد نشون میده ولی قبول ندارم فقط وقتی چن روز از موعد بگذره درست درمیاد من ماه قبلی ...

ممنون عزیزم پس ایشالا اگه ۱۱ام پرید نشدم دیگ میرم سراغ بی بی چک😍

2706