2737
2734

یک پسره هست یک مدته با هم چت میکنیم. حرف هایی میزنه که 90درصد مطمئنم الکی میگه. مثلا امروز گفت من دارم میرم قطر یا امارات. گفتم برای سفر؟ گفت نه چند وقت پیش برای ویزا اقدام کردم الان جور شده. ولی بعد گفت سربازی نرفته (میشه کسی سربازی نرفته باشه بعد ویزا بهش بدن؟) بعد گفتش اوایل خیلی دلم میخواست برم ولی الان پشیمون شدم و نظرم عوض شده هیچ جا ایران نمیشه و شاید نرم. یا مثلا میگه من الان شیرازم تنها. قراره دوستام از اوکراین و قطر بیان پیشم چند روز. که همش احساس میکنم لاف میزنه. گفتم تنها تو شیراز چیکار میکنی؟ گفت چند تا زمین دارم میخوام بفروشم اومدم کارهای سندش رو انجام بدم. مطمئنم همه رو الکی میگه بچه ها. من خودم قراره هفته بعد برم شیراز ممکنه بگه بریم بیرون. راستش من از تنهایی و سینگلی خسته شدم میخوام اگه بشه باهاش وارد رابطه بشم. اخه اون خیلی پیام میده و حرف میزنه و اینا. راستش دوست ندارم فکر کنه من خرم و میتونه چرت و پرت بگه

هر دو 22 سالمون هست

من و خدا

باهاش کات کن و جوابش نده.احمق فرض ت می‌کنه...حس بدی نداری واقعا؟؟بعد تو رابطه باشی که چی بشه؟صبر کن یه آدم درست بیاد سراغت

آرامش است؛ عاقبت اضطراب‌ها....خلاصه که اینقد غصه نخورید بالاخره خوب میشه، قشنگ می‌شه، می‌رسیم، می‌بینیم، می‌خندیم👍😍😀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

میگم بجا اینکع انقد فسفر بسوزونی که فک کنی چی جوابشو بدی...کات کن اسایش داشته باشی و عوضش  جدول حل کن

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .

خب عزیزم داری اشتباه میکنی

کسی که میدونی داره لاف میزنه میخوای باهاش بری تو رابطه؟

مطمئن باش مرد زندگی نیست و فقط وقتتو تلف میکنی

بنظر من همین الان کات کنی بهتره

حس شیشمی {95 درصد مواقع درست!} درخواست ندین خودم تاپیک میزارم  میخوام کنکور بدم امسال دعا کنید برام اونی ک میخوام بشه   منم براتون بهترینارو آرزو میکنم  
2706