2733
2734
عنوان

بنظرتون من اینکارو کنم گناهه ، آخه بعد از کنکور جبرانش میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 308 بازدید | 44 پست
آزمونا روخودشون اونجا گذاشتن؟

نه عزیزم مثلا یکی میری آزمون میده بعد دفترچشو میذارن تو کانال بقیه استفاده میکنن ولی من میگم الان استفاده بعد پولشو بپردازم مثلا بدم به دانش آموزای فقیر که پول تحصیل ندارن 

خدایا شکرت بابت تمام نعمت هایی که بهم دادی  مرسی که منو لایقش دونستی❤
آزمونا روخودشون اونجا گذاشتن؟

نه عزیزم مثلا یکی میری آزمون میده بعد دفترچشو میذارن تو کانال بقیه استفاده میکنن ولی من میگم الان استفاده بعد پولشو بپردازم مثلا بدم به دانش آموزای فقیر که پول تحصیل ندارن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام نه چ اشکالی داره کسی ک این مطالب و ازمونارو میزاره توی کانال ها دلیلش اینه ک ب بقیه کمک کنه

بعد از اون طرفم پول گیرم بیاد صد در صد منم به بقیه کمک میکنم ولی باز دودلم که کارم درسته یا نه 

2728
تو که نرفتی آزموناشونو بدزدی ....تازه خود قلمچی آزموناشو تو سایت میزاره دیگه از اونجا هم میتونی دانل ...

این گزینه ۲ هست عزیزم 

واقعا؟؟؟ اگه قلم چی همچین کاری میکنه پس یعنی من استفاده کنم اشکال نداره ؟؟؟

بعد از اون طرفم پول گیرم بیاد صد در صد منم به بقیه کمک میکنم ولی باز دودلم که کارم درسته یا نه 

مطمئن باش کارت درسته و گناهی توش نیست چون خود موسسه ها هم توی سایت هاشون ازموناشونو رایگان میزارن در اختیار مردم

حس شیشمی {95 درصد مواقع درست!} درخواست ندین خودم تاپیک میزارم  میخوام کنکور بدم امسال دعا کنید برام اونی ک میخوام بشه   منم براتون بهترینارو آرزو میکنم  
باید باهاشون درمیون بزاری ولی خب حق اونایی که هزینه کردن ضایع میشه فکرنکن هرکی پول داده اونجا حتما ...

خودمم به همین فکر میکنم 

2740
اون پول حق آموزشگاهه نه بچهای بی بضاعت.  ب اونها ومک کنید خوبه ولی جبران حق اموزشگاه تیست. برو ...

بورسیه قلم چی شرایطش خیلی خاصه

حس شیشمی {95 درصد مواقع درست!} درخواست ندین خودم تاپیک میزارم  میخوام کنکور بدم امسال دعا کنید برام اونی ک میخوام بشه   منم براتون بهترینارو آرزو میکنم  
اون ازمونا مال قبل تره پس مشکلی نیست استفاده کن

یعنی چی مال قبل تره؟ 

خب مثلا آزمون فردا رو یکی دو روز بعد میذارن تو کانال دیگه 

خب مشخصه دیگه کارت مثه این میمونه که از یه کسی دزدی کنی بعد به یه فقیر کمک کنی و فک کنی این اونو جب ...

اوهوم درسته

چ رشته ای هستی؟ برو قلم چی دانلود کن گزینه دو سوالاتش خیلی سطحیه اصلا ب درد کنکور نمیخورههههه

تجربی 

قلم چی خودش سوالارو تو سایتش میذاره؟؟

ببین من از نظر شرعی و این چیزا رو نمی دونم و کلا به اون جنبه اش کاری ندارم ولی این گزینه ۲ و قلمچی ...

مرسی از نظرت 

اون پول حق آموزشگاهه نه بچهای بی بضاعت.  ب اونها ومک کنید خوبه ولی جبران حق اموزشگاه تیست. برو ...

من پشت کنکوریم بورسیه دیگه نمیشم

تجربی  قلم چی خودش سوالارو تو سایتش میذاره؟؟

اره 

2706