2726

سلام 

من میخوام برای کنکور بخونم ولی به لایلی نمیتونم به خانوادم بگم از طرفی با آزمون آزمایشی میخوام خودمو بسنجم ولی الان خودم پولشو ندارم به خانوادمم نمیخوام بگم

میخوام از تو کانالای تل دانلود کنم بعد از کنکور پول آزمون گزینه ۲ رو به دانش آموزای که نیاز به کمک مالی دارن بدم یعنی از اون طریق جبران کنم بنظرتون بازم اشکال داره من استفاده کنم از آزمونا؟؟

خدایا شکرت بابت تمام نعمت هایی که بهم دادی  مرسی که منو لایقش دونستی❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام

نه چ اشکالی داره

کسی ک این مطالب و ازمونارو میزاره توی کانال ها دلیلش اینه ک ب بقیه کمک کنه

حس شیشمی {95 درصد مواقع درست!} درخواست ندین خودم تاپیک میزارم  میخوام کنکور بدم امسال دعا کنید برام اونی ک میخوام بشه   منم براتون بهترینارو آرزو میکنم  

اون ازمونا مال قبل تره پس مشکلی نیست استفاده کن

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

چ رشته ای هستی؟

برو قلم چی دانلود کن گزینه دو سوالاتش خیلی سطحیه اصلا ب درد کنکور نمیخورههههه

حس شیشمی {95 درصد مواقع درست!} درخواست ندین خودم تاپیک میزارم  میخوام کنکور بدم امسال دعا کنید برام اونی ک میخوام بشه   منم براتون بهترینارو آرزو میکنم  

ببین من از نظر شرعی و این چیزا رو نمی دونم و کلا به اون جنبه اش کاری ندارم

ولی این گزینه ۲ و قلمچی و کاج و خیلی سبز و اینا سالیان ساله که دارن دانش آموزا رو تیغ می زنن و کنکور رو تبدیل کردن به مافیا

به نظر من با خیال راحت استفاده کن بعدشم اگر دلت عذاب وجدان داشت هر جور خواستی جبران کن

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
2706