2737
2739
عنوان

یعنی کرونا گرفتم🥺؟

65 بازدید | 19 پست

از وقتی کرونا اومده اصلا سرما نخورده بودم ولی دیشب از حموم دراومدم فورا گلو درد داشتم ، الانم ابریزش بینی دارن و گلو درد و بدن درد حس میکنم چشمامم گرمه😭😭😭😭

دو دوز واکسنم زدم ولی بیرون نرفتم که😭😭

ن سرما خوردی منم ی هفته همینجوری بودم همون روز اول رفتم دکتر امپول عضله برام زد با قرص و شربت و سرم تستم دادم منفی شد

نباید تو دنیایی که: “چایی سبز بعد از جوشوندن زرده و چایی سیاه قرمز، ۷ تیر ۶ تا تیر داره، کولر گازی با برق کار میکنه و اَره برقی با بنزین، خواجه کرمانی شیرازیه و صائب تبریزی اصفهانیه و ستار همدانی تبریزی، ۳ تفنگ دار ۴ نفرن، عطاری ها عطر ندارن و قهوه خونه ها قهوه نمیفروشن، هزارپا ۶۰ تا پا داره، اچار فرانسه مال انگلیسه، با قاشق چای خوری چایی نمیخورن، جعبه سیاه هواپیما نارنجیه، ۵۱ بر ۱۷ بخش پذیره” به کسی اعتماد کنی.                                                          (زندگی برای من قشنگه! خیلی چیزای دیگه توش هست که من دلم میخواد ببینم.. میخوام بمونم ببینم ظلم تا چه حد پیش میره! میخوام بمونم و ببینم آدم تا چه اندازه قوه ستم کشیدن داره؟ میخوام بمونم و تموم رنگ‌های رنگین کمون دروغ رو ببینم! میخوام بمونم و بنویسم..میخوام مردمو بشناسم..تو خیال میکنی شناختن آدمای خوب و بد خودش کم کیف داره؟گمون میکنی دیدن طبیعت و لذت بردن از طبیعت تموم شدنیه؟) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هی عزیز جان من دو دوز واکسن زدم اصنم جایی نمی‌رفتم

داداشم ی کوچولو مریض شد با اینک واکسن نزده بود سر سه روز خوب شد من الآن دوهفتس ت خونه پهنم هنو خوب نشدم

ب واکسن امید نداشته باش

2728
هی عزیز جان من دو دوز واکسن زدم اصنم جایی نمی‌رفتم داداشم ی کوچولو مریض شد با اینک واکسن نزده بود س ...

وااااقعا جایی نرفتما...دیروز بابام یکم لواشک گرفت فکرکنم رو اونا کرونا بوده 😭

2738
خدا کنه سرما خوردن باشه

تب و لازم داری؟ 

نباید تو دنیایی که: “چایی سبز بعد از جوشوندن زرده و چایی سیاه قرمز، ۷ تیر ۶ تا تیر داره، کولر گازی با برق کار میکنه و اَره برقی با بنزین، خواجه کرمانی شیرازیه و صائب تبریزی اصفهانیه و ستار همدانی تبریزی، ۳ تفنگ دار ۴ نفرن، عطاری ها عطر ندارن و قهوه خونه ها قهوه نمیفروشن، هزارپا ۶۰ تا پا داره، اچار فرانسه مال انگلیسه، با قاشق چای خوری چایی نمیخورن، جعبه سیاه هواپیما نارنجیه، ۵۱ بر ۱۷ بخش پذیره” به کسی اعتماد کنی.                                                          (زندگی برای من قشنگه! خیلی چیزای دیگه توش هست که من دلم میخواد ببینم.. میخوام بمونم ببینم ظلم تا چه حد پیش میره! میخوام بمونم و ببینم آدم تا چه اندازه قوه ستم کشیدن داره؟ میخوام بمونم و تموم رنگ‌های رنگین کمون دروغ رو ببینم! میخوام بمونم و بنویسم..میخوام مردمو بشناسم..تو خیال میکنی شناختن آدمای خوب و بد خودش کم کیف داره؟گمون میکنی دیدن طبیعت و لذت بردن از طبیعت تموم شدنیه؟) 
وااااقعا جایی نرفتما...دیروز بابام یکم لواشک گرفت فکرکنم رو اونا کرونا بوده 😭

کرونا فرد به فرد منتقل میشه باید لود ویروس بالا باشه 

احتمالا کرونا داری برو دکتر که زودتر رمان روشروع کنن

هرچی آرزوی خوب مال تو 
لرز نه تبمم الان با تب سنج گرفتم ۳۶.۵ بود

برو دکتر برات دارو تجویز کنه تا سه روز اگ خوب نشدی و علائمت نرفت برو تست بده

2706