2737
2739

😕ازون حرفای عجیب بود

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خیلی خوب و متعهد هستند عاشق زنشونن و براشون هر کاری میکنند و پایبند به زندگی هستند ا

7سال در تلاش برای داشتن فرزندی سالم و صالح! هم اکنون فهمیدم ک باردارم و نیازمند دعای شما خوبان هستم با دلهای پاکتون برای این مادر رنج دیده و تو دلی اش دعا کنید💖به امید خدا قراره مامانیم اوایل فروردین بیاد پیش مامانش التماس دعا دارم ازتون برای سلامتیش دوستای گلم  پسر گلم به دنیای مامان بابا خوش اومدی خداجون شکرت بابت این هدیه قشنگ٫
2738

اینا همش چرته،به ماه تولد چه ربطی داره؟

گل نرگس نظری کن که جهان بی تاب است/روز وشب چشم همه منتظر ارباب  است/مهدی فاطمه پس کی به جهان میتابی؟/نور زیبای تو یک جلوه ای از محراب است...!

من خودم آذر ماهی هستم 

ولی باور کن ماه تولد و فال و.. همش دروغه 

کاربری سوممه از سال ۹۲ با نی نی سایت آشنا شدم، کاربری اولم(نیلوفرآبی) رو خودم خواستم تعلیق شه ولی کاربری دومم (کاریزما) رو به دلیل زدن حرف حق تعلیق کردن_من مبتلا به زیباترین بیماری جهان به نام سینستزیا یعنی حس آمیزی هستم، یعنی اعداد،حروف،کلمات و آدما هر کدوم رنگ و طعم و بوی خاص خودشونو دارن مثلا اسم نیلوفر برام سبز رنگ هست با صدای شرشر آب رودخونه عدد ۳ برام زرد رنگ هست و عدد ۷ سبز رنگ   ❤AMIR❤   پسر گلم زودتر به دنیا بیا و مامانی و بابایی رو حسابی خوشحال کن 😍 _ من تو این دنیا خیلی سختی کشیدم میشه برای خوشبختی و عاقبت بخیری یه صلوات بفرستید الهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم £ خدایا به امید خودت£ 

خیلی هایپن .. اهل مسافرت و مهمونی و...

البته ممکنه پسر مدنظرت فرق کنه .. مثلا همه مردای اردیبهشتی که دیدم خیلی وفادار و معتدل و شاد هستن .. اما اکسم برعکس بود

عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد🦋🌱
خیلی خوب و متعهد هستند عاشق زنشونن و براشون هر کاری میکنند و پایبند به زندگی هستند ا

عاخه مثلا طرف میاد بم میگه امروز چند تا دختر اومد دایرکتم و فلان نمیدونم حالا حس میکنم متعهد نیستن

2706