2737
2734
عنوان

دلم میخواد چادر سرم کنم ولی دودلم (معتقدا بیان)

| مشاهده متن کامل بحث + 1331 بازدید | 106 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نپوشیدم گلم هنوز 

ایشالا بهترین تصمیم و میگیری 🌷🌷🌷

فقط بدون باید کاملا راحت باشی و راضی از پوششت یعنی اگه راحت نباشی وبا چادر و معذب باشی حس خوبی رو منتقل نمیکنی ...

مثلا من از اون چادری ها نیستم که مهمون هم بیاد خونه چادر رنگی بپوشم ولی لباس پوشیده میپوشم تو خونه ولی بیرون اگه سرم نکنم معذب میشم و راحت نیستم 

چی بگم والا 🤣

چادری خیلیییی اطراف من هس

خاله هام و مامانبزرگام و خانواده پدری مادری و ...

ولی هیچکدوم خودشونو اذیت نمیکنن میرقصن میخندن شادن ولی معتقدن درستش هم همینه خدا همچین چیزای برگ ریزونی رو جایی نگفته والا😂

2728
اووم نمیدونم اخه حس میکنم کامله

خوب کامل باشه. 

منظورم اینه که قرار نیست یهو صد درصد چادری بشی و دیگه همهههه جا چادر سرت کنی. یواش یواش بعضی جاها استفاده کن. دوست داشتی بیشترش میکنی. دوست نداشتی میذاری کنار

انقدر سختش نکن 

من چادری هستم ، تو خونه هم جلوی نامحرم چادر رنگی سر میکنم ، اصلا هم برام سخت نیست ، اتفاقا با چادر خیلی راحتم ، خانواده همسرم چادری نیستن ، البته مادرشون بیرون هست ولی تو خونه نه ، همشم موقع کار بهم میگن چادرتو دربیار سخته و ...، درصورتی که من مشکلی ندارم ، فکر کنم برای اونها سخته😀

فرزندانم عاشقانه دوستتان دارم و آرزوی من دیدن خوشبختی شماست💗💗

با چادر خیلی بیشتر احساس امنیت میکنی

ابو حمزه ثمالى گوید: در نزد امام سجاد(ع) سخن از گرانى قیمت‌ها رفت، آن‌حضرت فرمود: «بر من از گرانیش چه باشد؟ اگر گران شود روزى با اوست و اگر ارزان گردد نیز با او است (یعنى با رزّاق است نه با من) از غيرت ورزيدن بيجا بپرهيز كه اين كار، زن سالم را به بيمارى مى‌كشانَد و پاک دامن را به گناه.《از نامه۳۱ نهج البلاغه 》به همه اونایی که به جایگاه و ارزش زن در اسلام نقد دارن یا به هر دلیلی قبولش ندارن، پیشنهاد میکنم حتما در اولین فرصت کتاب "نظام حقوق زن در اسلام" از شهید مطهری رو مطالعه کنن. بهتون قول میدم پاسخ همه ابهاماتتون درباره زن و جایگاه زن رو میگیرین و به دین قشنگمون افتخار میکنین :)  میتونید "اپلیکیشن شهید مطهری" رو نصب کنید و بصورت رایگان این کتاب رو مطالعه کنید.راجع به امر به معروف و نهی از منکر هم اینو بگم که، "رطب خورده منع رطب کی کند؟"، روایتی جعلی و دروغینه و اصلا سند معتبری نداره و ساخته و پرداخته یسری معاند هستش؛ ما به هم ربط داریم و امر به معروف و نهی از منکر واجبه...! ♡ goftino.com/c/0J0xHX
2738

عزیزم هرکس اعتقادات خودشو داره چادر بپوش بزن و برقص حالا مشکل تو رقصیدن با چادرع بقیه که با چادر میرن میدن چه کنن 

باید به بعضی از آدمایی که فک میکنن فقط حرف خودشون درسته و بقیه خرن گفت شما درست میفرمایید 
2706