2737
2739
عنوان

تاحالا شده کاری کنید کسی که ولتون کرده خودش به غلط کردن بیفته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 760 بازدید | 17 پست
ببین دوهفته بعد کات برگشت تا الان هی پیام یا زنگ میزنه بلاکه البته  یا بیرون میبینه میخاد بیاد ...

شما بعد کات چجوری رفتار کردید خودتونو چجوری نشون دادید؟

عزیزم کسی که رفت اگرم برگرده دوباره میره. چون راه رفتن رو یادگرفته.

از خدا بخواه کسی بیاد تو زندگیت که آنقدر عاشقت باشه که هیچ وقت به رفتن فکر نکنه.

خودت رو درگیر استوری نکن. و به نظرم اینقدر شاد باش و به خودت برس و هدفهات رو دنبال کن. که برای همیشه از اینکه تو رو از دست داده پشیمون بشه.

و خدایی که به شدت کافیست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما بعد کات چجوری رفتار کردید خودتونو چجوری نشون دادید؟

والا من اصن انقدر ازش متنفرم و اذیتم کرد ک اصلا نمیخوام برگرده من از همه جا بلاکش کردم حتی اگ میشد گم و گور میکررم خودمو😂😂

من تا پایان عمرم به این می اندیشیدم:زنی که عشق را میپذیرد،تا چه اندازه بی دفاع میگردد....خانمای سایت بیاید یاد بگیریم دل خانم باردار رو نشکنیم دل کسی که دامنش هنوز سبز نشده رو نشکنیم‌‌..اصلا چطوره دل آدمادو نشکنیم؟تاوانش خیلی سخته💔بیاید به عقاید هم احترام بزاریم و به زور تو سرم هم نزنیم برای اینکه بگیم ما بهتریم..با احترام و علاقه به تک تک شما عزیزان...💜کسی مخالف عقاید منه تا جایی بحث میکنم که احتراما حفظ بشه ممنونم🧡