2410
2553

وقتی پسرا کات میکنن باید چجوری رفتار کرد که خورش برگرده و به غلط کردن بیفته تجربه شو داشتید؟بعد کات چجوری رفتار کردید؟

ما هم دیگه رو تو اینستا آنفالو نکردیم استوری هامم چک میکنه ۳ هفته ست باهاش حرف نزدم

ول‌نکردن

من ول کردم ولی ب غلط کردن نیفتادم🙄

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
پَ خیلی مغروره 😑

اره مغروره تا بهم پیشنهاد داد یه سال طول کشید

ولی اونم بعد کات یه کارایی میکنه مثلا اصلا اهل استوری گذاشتن نبود ولی بعد کات از وقتی من از خوش گذرونی هام استوری میزارم اونم شروع کرده به استوری گذاشتن

و اینکه عکس خودمم که گذاشتم لایک کرد

به نظرتون برای همیشه رفته یا برمیگرده؟

اره مغروره تا بهم پیشنهاد داد یه سال طول کشید ولی اونم بعد کات یه کارایی میکنه مثلا اصلا اهل استوری ...

وختی اونم داره استوری میذاره ینی میخواد برگرده ولی منتظره تو استارتشو بزنی 

2714
همین کارو کردم دقیقا ولی انگار تاثیر نداره

ولم کرد برگشت من قبولش نکردم و هنوووووز بعد۶ماه با اینکه از همه جا بلاکه باز یه راهی پیدا میکنه بیاد خستم کرده

من تا پایان عمرم به این می اندیشیدم:زنی که عشق را میپذیرد،تا چه اندازه بی دفاع میگردد....خانمای سایت بیاید یاد بگیریم دل خانم باردار رو نشکنیم دل کسی که دامنش هنوز سبز نشده رو نشکنیم‌‌..اصلا چطوره دل آدمادو نشکنیم؟تاوانش خیلی سخته💔بیاید به عقاید هم احترام بزاریم و به زور تو سرم هم نزنیم برای اینکه بگیم ما بهتریم..با احترام و علاقه به تک تک شما عزیزان...💜کسی مخالف عقاید منه تا جایی بحث میکنم که احتراما حفظ بشه ممنونم🧡
وختی اونم داره استوری میذاره ینی میخواد برگرده ولی منتظره تو استارتشو بزنی 

اره درست میگید یه نفر دیگه هم همینو بهم گفت منتظره منه ولی من هرگز هرگز پیش قدم نمیشم اون خودش رفته خودشم باید برگرده مگه نه؟

هررابطه ای تاریخ مصرفی داره...بالاخره یه روز تموم می‌شه.این دوره و زمونه به خاطر وسایل ارتباط جمعی ما بعد کات از طرف خبرهایی می شنویم یا می بینیم که خاطرات برامون زنده می کنن یا شاید با خودشم گاهی حرف بزنیم ولی خوب هیچوق مثل قبل نمی‌شیم...به نظرم تنها راه رها کردن چک نکردن و آنفالو کردن از همه جا هست...کسی هم بخواد برگرده دیگه آدم حال و حوصله شروع دوباره رو نداره

آرامش است؛ عاقبت اضطراب‌ها....خلاصه که اینقد غصه نخورید بالاخره خوب میشه، قشنگ می‌شه، می‌رسیم، می‌بینیم، می‌خندیم👍😍😀
بعد چند ماه برگشت؟

ببین دوهفته بعد کات برگشت تا الان هی پیام یا زنگ میزنه بلاکه البته 

یا بیرون میبینه میخاد بیاد طرفم با اینکه خیلیییییییی مغرور بود 

من تا پایان عمرم به این می اندیشیدم:زنی که عشق را میپذیرد،تا چه اندازه بی دفاع میگردد....خانمای سایت بیاید یاد بگیریم دل خانم باردار رو نشکنیم دل کسی که دامنش هنوز سبز نشده رو نشکنیم‌‌..اصلا چطوره دل آدمادو نشکنیم؟تاوانش خیلی سخته💔بیاید به عقاید هم احترام بزاریم و به زور تو سرم هم نزنیم برای اینکه بگیم ما بهتریم..با احترام و علاقه به تک تک شما عزیزان...💜کسی مخالف عقاید منه تا جایی بحث میکنم که احتراما حفظ بشه ممنونم🧡
2706