2737
2739
عنوان

نامزدم‌ از عمم‌ تعریف‌ کرد....

511 بازدید | 26 پست

دوستان‌ سلام‌ وقت بخیر،خواهش‌ میکنم‌ ازتون‌ اگه‌ تاپیکمو‌ میخوندید‌ کمکم‌ کنید،چون‌ به‌ کمکتون‌ واقعا‌ نیاز‌ دارم،

من‌ دی‌ ماه‌ سال‌ ۹۹ عقد‌ کردم،نامزدم‌ پسرداییمه،با  عشق و علاقه اومده و منو انتخاب‌ کرده،اما‌ راجب‌ اینکه‌ ادم‌ هوسباز‌ و زن‌بازی‌ هست‌ یا نه واقعا نمیدونم چون‌ شک‌ دارم،من‌ ی عمه‌ ای دارم‌ که‌ ی سال از همسرم‌ کوچیکتره‌ و طلاق گرفته‌ و خیلی‌ به‌ خودش‌ میرسه،منبع‌ درامدی‌ نداره،فقط پسرهای مردمو‌ تیغ‌ میزنه‌ و خرج‌ زیباییش‌ میکنه‌ و خیلی‌ جذاب‌ شده،خیلی زیاد،همسرم‌ چند باری عممو‌ دید،مثلا موقع مهمونی‌ِ بعد از عقدمون و ی چند باری که‌ عمم‌ اومده بود خونمون،من‌ متوجه‌ چیزی‌ نشدم،ولی عید من و نامزدم‌ دوتایی‌ رفته  بودیم  مشهد،اونجا‌ حرف‌ عمم‌ درومد‌ و من‌ گفتم‌ که‌ شوهرش‌ خوب‌ نبود‌ و طلاق‌ گرفتن‌ و ...،نامزدمم‌ برگشت‌ گفت‌ عمت‌ که‌ انقدر خوبه‌ باید وایسه‌ پسرا‌ و مردا بیان‌ التماسش‌ کن،و‌ چند بار این‌ جمله‌ رو تکرار‌ کرد‌ و خیلی خیلی با‌ لحن  جذابی‌ از عمم‌ تعریف‌ میکرد،الان  بعد از ۶ ۷ ماه‌ هنوز‌ این‌ جمله‌ تو‌ ذهنمه‌ و مثل‌ مته‌ مخمو‌ میتراشه،چه‌ کار‌ کنم‌ توروخدا‌ کمکم‌ کنید؟یعنی‌ همسرم‌ هوسبازه‌ و نگاهش‌ همش‌ به زناس؟چرا اینجوری‌ ازش تعرف‌ میکرد؟اصلا چرا باید چشماش‌ زنه‌ دیگه‌ ای رو ببینه؟به‌ سرم‌ افتاده‌ بعد‌ این‌ همه‌ مدت‌ این‌ حرفارو‌ بهش‌ بزنم‌ و دلیلشو‌ از خودش‌ بپرسم،خسته‌ شدم‌ دیگه،۷ ماه این‌ حرف‌ تو‌ گلوم‌ مونده‌ و همش‌ جلوی‌ چشممه‌ که‌ چجوری ازش تعریف میکرد،بچه‌ ها توروخدا کمکم کنید،چه کار کنم؟شما‌ بودید‌ چه‌ کار میکردید؟

من بودم همونموقع میاوردم ب روش 

یا یع گه نخوری میگفتم بش🙄

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خب‌ الان‌ که‌ همون‌ موقع‌ به روش‌ نیاوردم‌ چه‌ کار‌ کنم؟

همین الن بگو

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.
2738

نگو بهش اصلا چون بگی اگرم ادم هوس بازی باشه خودشو جلوت جمع جورمیکنه 

حواستو جمع کن ب رفتاراش 

بعدش رفت امدتو با عمت کن کن و زیر نظر داشته باش همسرتو 

اونوقت اگه بگی ب همسرت بعد ۷ماه تازه طلبکارمیشه ازت ک بهم شک داری 

2706