2737
2739
عنوان

مامانا بیاین جنسیت رو حدس بزنین

1324 بازدید | 30 پست

مامانم من هفته ی بعد ان شاءالله سونو ان تی دارم ویار نداشتم از هیچی بدم نمیومد ولی عاشق شیرینجات شدم مثل ماه اول خرما و موز و مویز و با لذت میخوردم  و الانم یه سره آبنبات تو دهنمه میل به شوریم داشتم جوری که انقدر دلم شور میخواست که مامانم برام شور ریخت ماه دوم بارداری صورتم کلی جوش زد بعد همشم ضعف شدید داشتم کابوس زیاد میدیدم پوست صورت و دستمم خشک شده آهان با ده روز تاخیر بتام شد ۲۸۰ که فهمیدم باردارم شیرم زیاد میخورممم حالا بگین جنسیتم چیه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

نمیدونم عزیزم یه سوال سونوی انتی رو ده هفته هم میشه انجام داد چون من پس فردا باید برم دکتر و سونو انجام بدم از طرفی سونوی زیاد هم ضرر داره میشه انتی رو فردا انجام بدم یدفه؟

من فقط با شکم بلدم😂 اگه شکمت نسبتا نوک تیزه دختره اگه نه پسره این تضمینیه تا جایی ک می دونم😂

نوک تیز یعنی چی من شکمم گرد بود قبل بارداری اضافه وزن نداشتما شاید دوکیلو همه فکر میکردن باردارم ولی الان شکمم گرد گرد شده تومانتو و لباس انگار شیش ماهم😅

2738

من همه علائم شما رو داشتم جز جوش صورت نی نیم پسره

پروردگارا شکرت کی جز تو میتونست مرهم دله شکسته من باشه؟ ممنون بابت هدیه قشنگت😍             تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😍😍
نوک تیز یعنی چی من شکمم گرد بود قبل بارداری اضافه وزن نداشتما شاید دوکیلو همه فکر میکردن باردارم ولی ...

برای دختر معمولا مادر خیلییی وزن اضافه می کنه

اینطور ک می گی ب نظرم میاد پسر باشه

https://www.ninisite.com/user/2eb9ab2b-85a4-4e5d-afb0-b3a6e16f45b4/purple-pink

سلام گلم منم دقیقا عین تو ام مامانم تو بچه های دخترش وقتی حامله بود اصلا ویار نداشت ولی تو پسر ویار داشت... ب من میگن بچت پسره از قیافت ملومه ولی من اگ بدنم مث مامانم باشه دختره... ولی اگ خرما اینا زیاد بخوری بچت پسره

نمیدونم عزیزم یه سوال سونوی انتی رو ده هفته هم میشه انجام داد چون من پس فردا باید برم دکتر و سونو ان ...

عزیزم فکر کنم هفته ی یازده به بعد میشه بستگی به جنینت داره من جنینم سنش یک هفته عقب تر از تاریخ پریودیمه الان دوازده هفتم سیزده هفته برام نوشته تا اخر هفته ی سیزدهم وقت دارم

به شدت تمام علایم پسر داشتم حتی ضربان قلب و .... 

دختر شد پس زیاد رو علایم حساب نکن 

نه مُردم از دوریت   نه زندگی کردم ....                                              آرامبخش ها حافظه ام را پاک کرده اند ؛ اما دلم میگوید من کسی را بسیار دوست میداشتم 💔
2706