2737
2739
عنوان

غیرتی شد؟😐😐 ناراحت شد؟😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1407 بازدید | 87 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
مریض نیس میخواد با طرف ازدواج کنه این دختر و به چشم همسرآیندش میبینه همین

خب ببینه مگه قراره ارباب شه،واقعا گیر دادن ب پوششی ک داشتی و اون شخص تو رو با اون پوشش دیده و پسندیده انقدر عادیه براتون

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
خب ببینه مگه قراره ارباب شه،واقعا گیر دادن ب پوششی ک داشتی و اون شخص تو رو با اون پوشش دیده و پسندید ...

اینکه دیده پسندیده درسته جواب خوبیم داده 

ولی اگه واقعا قصد ازدواجه یکم نرم تر میگفت به اونم بر نخوره استدلالشم نره

مریض کجا بود تو خودت قراره با یکی ازدواج کنی با یه دختر ببینیش ناراحت نمیشی؟؟ اینم همونه 

شما خیانتو با این مقایسه میکنی؟مگه خانمو با همین پوشش ندیده ؟

مثل این میمونه برم ب دوس پسرم بگم چشم منو دور دیدی تیشرت ابی پوشیدی؟بعدم کسی اعتراض کرد بگم شما دوس پسرتو با ی دختر ببینی ناراحت نمیشی؟چ ربطی داره

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
2706