2733
2734
عنوان

غیرتی شد؟😐😐 ناراحت شد؟😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1407 بازدید | 87 پست
اوللل اینا دو ساله با همن  تو عصبانیت خیرات نمیکنن

خب عزیز من من و همسرمم ۶ساله باهمیم تا حالا نگفته چون بش رو ندادم

از نظر من اشتباهه این رفتار مشکل داره،تمام،شما درست میدونی خب اوکی

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اها پس شما ب خودت حق میدی اگر روز اول شوهرتو دیدی ریش نداشته در اینده ی روز ک ریشاشو زد بیای بگی چشم ...

من حق دارم درباره ی شوهرم نظر بدم خب اگه اون اینو دوست نداره منم اون کارشو دوست ندارم انجام داد منم هستم نداد بیخودی کرد من اینجوری فکر میکنم 

نه آخه ببین اینکه همه میگن طرف چون دوست پسره حق نداره اینو بگه من حرفم اینه ک یکی ممکنه به زنش هم ای ...

اها اوکی

فک کردم داری میگی طبیعیه

من رو طبیعی بودنش مشکل داشتم

حتی شوهرم این حرفو ب زن بگه طبیعی نمیدونمش

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
2728
خب عزیز من من و همسرمم ۶ساله باهمیم تا حالا نگفته چون بش رو ندادم از نظر من اشتباهه این رفتار مشکل ...

نمیدونم من که بهم میگنم کار خودمو میکنم گوش نمیدم 

شایدم حق با شماست

اها اوکی فک کردم داری میگی طبیعیه من رو طبیعی بودنش مشکل داشتم حتی شوهرم این حرفو ب زن بگه طبیعی ...

من طبیعی از این رو میگم خیلیا اینجورین و چیز عجیبی نیس خیلیاهم سراین چیزاباهم مشکل دارن ولی ‌سی ک آزاده یا دنبال آزادیه قبول نکنه من خودم دوسدارم ازدواج ک کردم ازادتر از چیزی ک هستم باشم چون پدرومادرم خیلی سخت میگیرن انگار ی سری چیزا برام عقده شده

من حق دارم درباره ی شوهرم نظر بدم خب اگه اون اینو دوست نداره منم اون کارشو دوست ندارم انجام داد منم ...

خب منم نظر میدم میگم عزیزم اون تیشرت زرده بیشتر بت میاد

ولی مثل حیوون باش برخورد نمیکنم

چشم منو دور دیدی فلان کارو کردی یعنی طرف عقل نداره و یکی باید کنترلش کنه

فرقش رو واقعا متوجه نمیشید؟

من طبیعی از این رو میگم خیلیا اینجورین و چیز عجیبی نیس خیلیاهم سراین چیزاباهم مشکل دارن ولی ‌سی ک آز ...

خب اون خیلیا عجیبن،میدونم اینجور جا افتاده ولی مردا خودشونو صاحب زن میدونن و واقعا طبیعی نیست

منم ب این خاطر میگم این اسمش غیرت و طبیعی بودن نیست چون عاقبت اسی میشه مثل نصف بیشتر تاپیکا ک زن  حتی برا خونه بابا رفتن هم باید اجازه بگیره،تو دوستی ک انقدر شدید نیست تو دوستی همین چیزای کوچیکه بعد ازدواج میشه چیزای بزرگ

2738
خب اون خیلیا عجیبن،میدونم اینجور جا افتاده ولی مردا خودشونو صاحب زن میدونن و واقعا طبیعی نیست منم ب ...

خب دیگه اینجوری شده دیگه اکثرا گیرن مردا رو این چیزا ولی خب هستن کساییم ک به طرفشون به چیزی ک هست و دوسداره باشه احترام میذازن