2737
2734

ناراحت شدیم واکنش نشان ندین ک نفهمه حساسین و نکنتش نقطه ضعف 

حالا شوهر من ب شدت نقطه ضعف گیره و سواستفاده گر و منم ساده و بی سیاست 

میشه بگید پس وقتی از کاری یا حرفی ش ناراحت شدم چکارکنم ک هم تکرار نکنه هم نفهمه حساسم و نکنتش نقطه ضعف م 🤔

سلام لطفا هرکی دوست داشت برای اجابت شدن خاسته م دعا کنه و صلوات بفرسته... ب امید خدا خودتونم هر خاسته ای دارین برااورده بشه انشالله 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بی محلی و ترک محل 

شوهر منم مثل توعه 

اگه هم بحث کنم باهاش موضوع بیشتر کش پیدا میکنه منم همون لحظه محل ترک میکنم یا به چرت و پرتاش جواب نمیدم و یک بحث دیگه رو پیش میکشم

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا
2731

شوهر منم همینه..متلک گوی قهاری هست...من که خیلی با ارامش ناراحتیهامو بهش میگم...اگه بعدهام متلک پروند فقط لبخند میزنم یا سکوت میکنم

🍁🍁خدا جون منو لایق بدون که بتونم کمک حال بنده هات باشم.....حالا به هر نحوی🍁🍁الهم صل علی محمد واله محمد
2738

سکوت . به نظرم در مقابل مردا فقط باید سکوت کرد و در مواقع ضروری حرف زد تا نتونن سو استفاده کنن .نه از خانوادت بگو .نه از خانوادش بگو . کلا وقتی هم سوال میپرسه با چند کلمه و حرف کوتاه پاسخ بده .

البته شوهر خودم انقدر فضولی که تا جواب درست و حسابی نگیره ول نمیکنه . ولی سعی میکنم مثل خودش زرنگ باشم و آتو ندم دستش

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم   
یه گوشت در اون یکی دروازه

حرص تو دلمو چکارکنم 

سلام لطفا هرکی دوست داشت برای اجابت شدن خاسته م دعا کنه و صلوات بفرسته... ب امید خدا خودتونم هر خاسته ای دارین برااورده بشه انشالله 
بی محلی و ترک محل  شوهر منم مثل توعه  اگه هم بحث کنم باهاش موضوع بیشتر کش پیدا میکنه منم ...

حرص تو دلمو چکارکنم 

وا؟ کی میگه رفتار بدی که ازش دیدی رو ناراحت نشی؟؟؟

چون شوهر من بفهمه از کدوم رفتار ش ناراحت میشه م همونو هی تکراررررررر میکنه 

سکوت . به نظرم در مقابل مردا فقط باید سکوت کرد و در مواقع ضروری حرف زد تا نتونن سو استفاده کنن .نه ا ...

مواقع ضروری یعنی کی؟ 

2706