2733
2739

۱۷ماهشه خیلی بچه ارومی بود همیشه شبا راحت میخابید ۴شبه تاصبح ۵بار توخواب گریههه شیرمیدم اروم میشه نمیدونم چرااینجوری شده خودم گلوم وسرم کمی درگیره چون توحیاط لباس نداشتم مریض شدم درضمن صبح تا اخرشب شنگوله شنگوله ها بدوبدو میکنه سرحاله شدید

پشت وپناهم خداس وقتی خالق‌کل جهان هستی خداست به غیر او امید بستن اشتباس...هرخواسته ای دارین فقط ازخودش بخاین نه از بندش...اگه باتمام ایمانت ازخودش خواستی بی شک بهش میرسی....خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت همه چی...تیکرتولد۲سالگی گل پسرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بینیش کیپ نمیشه شبا؟

چرا کیپه چجوری بازش کنم

پشت وپناهم خداس وقتی خالق‌کل جهان هستی خداست به غیر او امید بستن اشتباس...هرخواسته ای دارین فقط ازخودش بخاین نه از بندش...اگه باتمام ایمانت ازخودش خواستی بی شک بهش میرسی....خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت همه چی...تیکرتولد۲سالگی گل پسرم
2728
جاشو یک متر اون طرف تر بنداز  ببین گریه میکنه بازم.

اتفاقا همونجوری میندازم گریه کرد چسبوندم ب خودم کمی بهترشد

چرا کیپه چجوری بازش کنم

سرما خورده، ببر دکتر😐

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
2738

توی این سن طبیعی هست . یهو جیغ میزنه تو خواب نمیذاره بغلش کنی فقط هم با شیر خوردن اروم میشه . دلیلش هم در اومدن دندونای اسیای اخری هست که اخر فک و کنار گوششه واسه همین شب که میخوابه تیر میکشه و درد میکنه و بچه عصبی میشه . مکیدن درد فک و گوششو اروم میکنه . متاسفانه باید بگم یه چند ماهی ماجرا داری تا ۴ تاش در بیاد 😬

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
توی این سن طبیعی هست . یهو جیغ میزنه تو خواب نمیذاره بغلش کنی فقط هم با شیر خوردن اروم میشه . دلیلش ...

اسیا چندمیا میشن

از جلو دندونای نیش که شروع کنی به هر سمت بری میشه دهمی ‌ . اخر اخر فکش هست جاش مشخصه که خالیه

والا اونروز دیدم دندون۵بود کمی زده بیرون ب زور دیده میشه

والا اونروز دیدم دندون۵بود کمی زده بیرون ب زور دیده میشه

درسته پنج میشه 🤦‍♀️🤦‍♀️ اشتباه تایپ کردم . 

اخه کل دندونای بچه بیستا هست ده پایین ده بالا . پس از وسط به هر طرف میشه پنجمی 

درسته پنج میشه 🤦‍♀️🤦‍♀️ اشتباه تایپ کردم .  اخه کل دندونای بچه بیستا هست ده پایین ده بالا . ...

عزیزم ابریزش بینی هم داره ولی شنگوله روزا کلی بازی میکنه ب نظرت شب بهش استا بدم؟یه استادارم پلمپه فقط دوناهه داره خونه مامانم ایناتوساکم مونده بودب نظرت خراب نشده

عزیزم ابریزش بینی هم داره ولی شنگوله روزا کلی بازی میکنه ب نظرت شب بهش استا بدم؟یه استادارم پلمپه فق ...

استا معمولا تا وقتی تاریخ داره میشه استفاده اش کرد . ولی من خودم برای ابریزی اگر هر از گاهی باشه با خوراکی تقویتش میکنم . مثلا سوپ مرغ . اب پرتقال و لیموشیرین . آش شلغم. دود خاکشیر . اگر مداوم باشه بازم استا نمیدم شربت کوریزان سرماخوردگی میدم سه روز روزی سه بار خوب میشه 

2706