2733
2739
عنوان

بچه ها دیشب حس مرگ داشتم😐

146 بازدید | 18 پست

دیشب تاپیک زدم خدایی وجود نداره برای من و اینا ..

ساعت دو که خوابیدم همش کابوس می‌دیدم از خواب میپریدم دوباره سعی میکردم بخوابم به چیزی فکر نکنم 

نمیدونم چقدر گذشته بود حس کردم چسبیدم به تختم اصلا نمی‌تونستم خودمو تکون بدم انگار فلج شده بودم رسما 

ذهنم بیدار بودا همه چیزو درک میکردم اما تکون نمی‌تونستم بخورم.

وای اینقدر تو دلم صلوات فرستادم بعد چند دقیقه خودمو تونستم تکون بدم.

وای بچه ها خیلی بد بود

قطع رابطه کنید ، واقعا سلامت روان ارزششو داره.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اره منم میگفتم ازخدا بدم میاد و فلان باورت میشه مرگمو دیدم گفتم گو ه خوردم خخخخخخ بعدش باورت میشه همون لحظه خوب شدم وخوابیدم خدا باکسی شوخی نداره 😂😂

ازبچگی دوس داشتم پرنسس باشم👸😁الانم یه پرنسسم ولی با پرنسسای والت دیزنی فرق دارم 😑مث اونا رفتار میکنم ،مث اونا لباس میپوشم،اماهیچ وقت نمیتونم مث اونا عشق و تجربه کنم ،هیچ وقت نمیتونم تو قصر زندگی کنم 💒چون من تو دنیای واقعیم که هیچکدوم ازینا وجود نداره ن مرد قوی وجذاب و عاشق و ن قصر زیبا😁ولی من خودمو همیشه پرنسس میدونم اونم یه پرنسس واقعی و تنها،(با مرسانا و شوخرررر گاو خیالیم براهمیشه خداحافظی کردم و وارد دنیای واقعیم شدم)😁پرنسس نی نی سایتتونم😂👸
2738
وای 😂

به خدااا😂😂😂😂هزار بار میگفتم غلط کردممم گو ه خوردم اصن تو خوبی تو ماهی حالا قبلش میگفتم میخوام بمیرم و فلان سریع رفت عزراییل و اورد😳ولی بچه ها نگین خدا نیس و فلان عواقب بدی داره 

ازبچگی دوس داشتم پرنسس باشم👸😁الانم یه پرنسسم ولی با پرنسسای والت دیزنی فرق دارم 😑مث اونا رفتار میکنم ،مث اونا لباس میپوشم،اماهیچ وقت نمیتونم مث اونا عشق و تجربه کنم ،هیچ وقت نمیتونم تو قصر زندگی کنم 💒چون من تو دنیای واقعیم که هیچکدوم ازینا وجود نداره ن مرد قوی وجذاب و عاشق و ن قصر زیبا😁ولی من خودمو همیشه پرنسس میدونم اونم یه پرنسس واقعی و تنها،(با مرسانا و شوخرررر گاو خیالیم براهمیشه خداحافظی کردم و وارد دنیای واقعیم شدم)😁پرنسس نی نی سایتتونم😂👸
2706