2733
2734
عنوان

عزیزان توروخدا هرکی میدونه کمک کنه

133 بازدید | 29 پست

من تقریبادوماهیه اومدم نزدیک خونواده شوهروکل آرامش خونم مختل شده وهم گریه زیادمیکنم که باعث شده چشمام دردکنن وهم خاب ندارم مث افسرده ها یه کنج میشینم واینکه خیلی باشوهرم دعوام میشه حتی بچمم ازم بدش میادودیگه دارم نابودمیشم...اینامیتونه علامت سحرباشه؟اخه اطرافم پرازاین آدمای طلسم گرهستن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
هر طلسمی هم باشه قدرت خدا بالاتره شما چهار قل رو بخون و دعای بطلان سحر هم از تو مفاتیح بخون باشه هم ...

خ سعی میکنم ولی اصلا دعواهای منوشوهرم وقتی میایم نزدیک خونوادش تمومی نداره

خب من خیلی قران میخونم...پس طلسمی نیس

نه گلم نیست فقط چون دل خوشی از خونواده شوهرت نداری عصبی میشی وسواس فکر داری رابطتو باهاشون کم کن خودتو مشعول کن که وقت بیکاری واسه فک کردن بهشون نداشته باشی

نه گلم نیست فقط چون دل خوشی از خونواده شوهرت نداری عصبی میشی وسواس فکر داری رابطتو باهاشون کم کن خود ...

رابطمو کم کردم...ولی باخودم چیکار کنم که بخاطرشون باشوهرم دعوام نشه

نه گلم نیست فقط چون دل خوشی از خونواده شوهرت نداری عصبی میشی وسواس فکر داری رابطتو باهاشون کم کن خود ...

اخه میدونی چیه...بم سرکه دادن توش پرازچیزایی مث کاغذحل شده بود

رابطمو کم کردم...ولی باخودم چیکار کنم که بخاطرشون باشوهرم دعوام نشه

قبل دعوا به این فک کن که دعوای تو اونا رو خوشحال میکنه و شوهرتو از تو دور میکنه هیچ کس و هیچ چیز ارزش ناراحت کردن و دعوا رو نداره 

وقتی هم که میبینی حرفتون داره به دعوا میکشه سکوت کن دیگه ادامه نده 

2706