2737
2734
عنوان

واقعا رسم مهمان نوازی نبود سیدو اینقدر ناراحت کردین😂

| مشاهده متن کامل بحث + 744 بازدید | 61 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتما به گوشش میرسونم 😂😂 بیچاره رو فراری دادین دوباره رفت مادران😪

شما ظاهرا میشناسیش 

من که نمیدونم کیه این کاربر ....ولی با همین چند خطی که شما نوشتید ، مشخصه ادمیه که اهل حرف بردن و اوردنه 

این کارها و گله کردن و از اینجا به اونجا غیبت کردن ،رفتار ادم با شخصیت نیست

2731
اوخی  سید دوست نداری😪

سید نه

کلا مردای این مدلی 

دیوونه ترین دختر شوخ شهرم♡°^من اون دختره تخصم که از سرما یخ میزنه اما بازم میگه سردم نی:)💉در دنیایی که میتونی خیلیا باشی خودت باش◇✌هیچ کس تنهاییمو حس نکرد جز گیتارم'🎸من دخـترم امـا بیا مردونگی بهـت یاد بدم 😈💜🌿اَگِہ مُرغ تُؤ یِہ پآ دآرِه🦃🌳 مُرغِ مَن فَلَجِہ😹🖖من تو زندگیم فقط یه قانون دارم،تا خدا هس اصن نباید عاشق باشی...❤️مراقب دلت باش اگه بشکنه   بقیه شبای زندگیت راحت صب نمیشه□°◇.قوی باش😉یه دختر شکست نمی خورع🤘«النَّاسِ نِیَامٌ فَإِذَا مَاتُوا انْتَبَهُوا»^'💫

سید چیه باز جیشده من چرا اینقدر عقبم از سایت

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤
2738
یه سایته مثل اینجا ولی پیشرفته تر  با یه ایمیل ساختگی هم میتونین عضو بشین خیلی جوش صمیمانست🥰

من بلد نیستم ایمیل بسازم😐با شماره میشه عضو شد؟

زمین را گرشوی مالک طمع برآسمان داری......به وقت مردن همی بینی نه این داری نه آن داری🙂
😂😂😂 از صبح غوغاست مگه خبر نداری 😱

نه والا.سایت کم میام میام یسر میزنمو میرم چیشده حالا.فقط ار متنت فهمیدم خانوما واسه ی اقایی گرارش زدن

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤
نه والا.سایت کم میام میام یسر میزنمو میرم چیشده حالا.فقط ار متنت فهمیدم خانوما واسه ی اقایی گرارش زد ...

نه یه آقایی اومد گفت از این به بعد حضور پر شوری دارم و میخوام مطالب مذهبی بزارم که گویا استقبال نشد 

اونم رفته سا‌‌‌یت مادران گلایه کرده 

2706