2733
2734

سکنجبین!!

قطره بیلی ناستر

شست شو با عرق کاسنی

مادر انار بخوره

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

سکنجبین نیست عزیزم . ترنجبین هست . 

اثر هم داره ولی شیرخشت از نظر پزشکی ثابت شده هست و قطره دارویی نوزادا هم عصاره شیرخشته . هر چند ما ترنجبین به بچه میدیم شیرخشت بچه رو بداخلاق میکنه یکم بدآروم میشه

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚

اره من ترنجبین دادم 

الانم در هفته یکی دو بار میدم چون یبوست داره 

توی لیوان بریز اندازه یه قاشق غذاخوری 

روش اب جوش رو بریز هم بزن با قاشق 

اب جوش نصف لیوان کمتر 

بعد از این لیوان اروم بریز توی یه لیوان دیگه صافی چای هم بذار که اشغالاش رو بگیره 

چند بار تکرار کن 

لیوانا رو هر بار اب بکش تمیز 

ته لیوان رو بریز دور 

چند بار این کارو کن 

اخرش اندازه یه قاشق هم بمونه کافیه بده بخوره با سرنگ قطره قطره یا قاشق

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
خواهرزاده مو بردیم ۳ شب بستری کردن ۸ میلیون گرفتن فایدی هم نداشت 

واقعا دل بزرگ میخواد دادن همچین چیزایی به بچه وقتی زردی کمه با یه قطره ازبین میره واینکه باید بچه شیر زیاد بخوره تا دفعش زیاد بشه خود دانید

2706