2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

۱٫ وزن مناسب را حفظ کنید
اگر در حال حاضر اضافه وزن دارید، کاهش حتی چند کیلوگرم به درمان آرتروز کمک می کند. کاهش وزن می تواند فشار روی مفاصل

را کاهش دهد و با انجام این کار به کاهش علائم کمک کند.

کاهش وزن همچنین ممکن است به کاهش التهاب و خطر سایر مشکلات سلامتی مانند فشار خون بالا، دیابت نوع ۲ و بیماری های

قلبی عروقی کمک کند.

اگر مبتلا به آرتروز زانو هستید و اضافه وزن یا چاق در نظر گرفته می‌شوید، احتمالاً پزشک برنامه‌ای را برای کمک به کاهش وزن پیشنهاد

می‌کند.

۲٫ ورزش منظم داشته باشید
اگر آرتروز زانو دارید، ورزش بسیار مهم است. می تواند به شما کمک کند:

وزن خود را مدیریت کنید
برای حمایت از مفصل زانو قدرت عضلانی ایجاد کنید
کاهش استرس

۳٫ داروهای تسکین درد
داروهای بدون نسخه و تجویزی می توانند به تسکین درد و سایر علائم مرتبط با آرتروز زانو کمک کنند.

۴٫ درمان های جایگزین
علاوه بر ورزش و دارو، سایر درمان‌های غیرپزشکی ممکن است به شما در مدیریت بهتر OA زانو کمک کنند. این شامل:

• فعالیت های مدیریت استرس، مانند یوگا و تای چی
  • طب سوزنی
  • بسته های گرما و سرما برای تسکین درد و التهاب

فیزیوتراپی روشی ایمن ، موثر و کم هزینه است که می تواند به تسکین علائم آرتروز زانو ، بهبود عملکرد حرکتی زانو ، کاهش درد و التهاب و

جلوگیری از تخریب بیشتر غضروف مفصلی کمک کند.

2738

اگر تهرانین کلینیک سینوهه تو شریعتی عالی من واقعا نتیجه دیدم از کارشون درمانشون با استفاده از روش های نوین هست و بدون عمل جراحی پیشنهاد میکنم حتما از دکتراشون کمک بگیرین بسیار حرفه ای هستن و دارای کد وزارت بهداشت

آدرسشون : تهران ، خیابان شریعتی ، بالاتر از ظفر ، کوچه صادقیان ، پلاک ۶ ، واحد ۷        تلفن تماس :  02126701272

پیج اینستاشون

اینم آدرس سایتشون

اینم کانال تلگرامشون