2737
2734
عنوان

من عاشق ی پسریم ک هزار بار دلمو شکسته😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 745 بازدید | 79 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

واسه کسی بمیر که واست تب کنه

تو چرا بلاکش نمیکنی؟

مگه ماها عاشق نشدیم؟ شدیم والا اما خر نشدیم، عزت نفس داشتیم، به خودمون آسیب نزدیم

این یه رابطهههه سراسر سمیه، با ادامه دادنش فقط خودتو بدبخت میکنی

الکی ادا بدبختا رو هم در نیار، این که عاشقش باشی یا نه به خودت ربط داره، باید خودتو جمع کنی

خب شاید یکی دیگه را دوس داره چرا باید بهت بگه که دوست داره مگه رفتاری ازش دیدی 

من خودم مشکل دارم خیلی تنهام  همه اش میرم سمتش .  ولی خب من یه بار بش پی ام دادم فقط ک اونم ۴ ماه بعد جوابداد ی جور رفتار میکنه انگار دوسم داره  . 

2738
من خودم مشکل دارم خیلی تنهام  همه اش میرم سمتش .  ولی خب من یه بار بش پی ام دادم فقط ک اون ...

ببین عزیزم بهش بگو این چون تو دختری دلیل نمیشه وایسی تا اون بیاد به نظر اگه وایسی بهش بیشتر وابسته بشی برات سخت تر میشه حداقل الان عشقت نسبت بهش کمتره 

چی گف 

گف خب خودتونو معرفی کنید  منم دلتنگ کسیم شدیدااا 

گفتم ن دیگه نمیکنم

فرداشبش بهش گفتم انصاف نداری تو تا من میخاد یادم بره بهت فک نکنم دوباره پیام میدی 

دیگ اینو گفتم گفت خودتو معرغفی کن  معرغی ک کردم گفت نمیشناسمت 😭😭الکیفت

گف خب خودتونو معرفی کنید  منم دلتنگ کسیم شدیدااا   گفتم ن دیگه نمیکنم  فرداشبش ...

ببین اگه دوست داشته باشه بهت پی ام میده سمتش نرو بهش فک نکن خودتو با چیزای دیگه سرگرم کن 

2706