2737
2734
عنوان

کتاب هایی که باید بخونین!

| مشاهده متن کامل بحث + 875 بازدید | 63 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

کتاب خجالت نکش دختر و خودت باش دخترم خوبه

ماهایی که بابای پولدار نداشتیم از بچگی یاد گرفتیم قید چیزایی که دوست داریم و بزنیم...تو یه خانواده مذهبی چشم به جهان گشودم که چنین خروجی غیر ممکن بود...یه دختر قوی😊...یه دختر خودساخته که تو مشکلات زندگیش کم نیاورد و بند کفششو محکم تر بست🙆‍♀️...توی دلش پر غمه اما نقاب شادی میزنه به صورتش😍...به خاطر مشکلاتش قید ازدواج و حس شیرین مادر بودن و زده میخواد یه دختر مستقل بشه🙂...
مچکرم

تو رمانها هم بامداد خمار رو چندین بار خوندم خیلی خوبه 🤗و تمام کتابهای مودب پور

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
2728
2738

تعبیر خواب بلدید بیاد تاپیکم 😭💔

برای عاقبت بخیریم دعا میکنید+ کنکورم (حتی یه صلوات)。◕‿◕。ای کاش یه روزی منم همه آرزوهام براورده بشه.. رنگ خوشبختی رو بببینم، خسته شدم از این اوضاع، از این همه تنهایی و بی کسی ..‌‌. امیدم به آینده ست 🙂💛 برام دعا کنید
ی کاربر بود که همسرش اگه اشتباه نکن اهل نیجریه بود و سیاه پوست بود دو تا بچه هم داشت خودشم نیجریه زن ...

چه بیشعور بودن   

کاربرهای آقا و کاربرای زبون کاکتوسی و یبس ریپلای نکنن   ‌‌‌    ای شرقی غمگین تو مثل کوه نوری نذار خورشیدمون بمیره          تو مثل روز پاکی مثل دریا مغروری نذار خاموشی جون بگیره ♡

یه سوال چطور تو پست اول چند تا عکس گذاشتی ؟ 🤔 

مرسی از معرفی کتابها از این تاپیکها بیشتر بزنید که جو سایت بهتر بشه 👌

تو مگو همه به جنگند و ز صلح من چه آید / تو یکی نه ای هزاری تو چراغ خود برافروز / که یکی چراغ روشن ز هزار مرده بهتر/ که به است یک قد خوش ز هزار قامت کوز
یه سوال چطور تو پست اول چند تا عکس گذاشتی ؟ 🤔  مرسی از معرفی کتابها از این تاپیکها بیشتر بزنی ...

یکی یکی باید عکس بزاری

من اول عکسو میزارم متنشو مینویسم بعد میرم عکس بعدی دوباره هی همینجوری

|تایپ isfp|

مرسی عزیزم بابت معرفی کتاب حتما تهیه میکنم

منم به خوندن کتاب خیلی علاقه دارم چندتاشو که خوندم مینویسم

ربکا

محاکمه

مسخ

ملت عشق

تسخیرشدگان اثر داستایوفسکی عالیه

بغدادخاتون

شازده کوچولو

دخترعموی من راشل

جوان خام

همینا فعلا یادم مونده

شعرای فروغم خیلی دوست دارم

بخاطر بچه کوچیک یکم مطالعه م کمتر شده فعلا دارم جز از کل میخونم

ویه کتابی که خوندم شاید براتون جالب باشه 12قدم که واسه ترک اعتیادهستش واقعا جالب بود از نظر من همه باید بخونن این کتابو خیلی مفیده

اشتباه تایپی داشتم لطفا ایراد نگیرید.  کیبورد گوشیم مشکل داره
2706