2733
2739
عنوان

همسرم واکسن *آسترازینکا-*زد دارم سکته میکنم😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 780 بازدید | 54 پست

عزیزم برای جلوگیری از لخته شدن خون و ایست قلبی باید مایعات زیاد علی الخصوص چیزایی ک خون رو صاف میکنه مصرف بشه مثل ابهویج.سردیجات هم نخوره چند روز لبنیاتم نخوره چون سرده.ابهویج و اب سیب مخلوط کن بخوره هم تبش میاد پایین هم جلوگیری از عوارض واکسنه

فرشته خوشکلم بی صبرانه منتظرت هستم تو برای من مثل یک معجزه ای کنجدکوچولوی من.خدا جونم ازت ممنونم.  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برادر منم استرا زد دو روز نرفت سر کار تب و. لرز داشت، بعد خوب شد

کل خانواده عمه ام استرا زدن دو روز عوارض داشتن بعد خوب شدن

خیلیا تو فامیل ما استرا زدن نهایت تا یک هفته عوارض داشتن بعد خوب شدن

در عوض ایمنی که استرا میده بیشتر از سینوفارمه

این پیج اینستا رو دوس دارم ،با استوریاش حالم بهتر میشهfuunclip2021@
2731
اخه پدربزرگ خودم زد دوهفته بعد ایست قلبی کرد و تماااام

پدر بزرگتون خدا رحمتش کنه ولی خوب مسن بودن و تو معرض سکته ولی شوهرت جوونه اصلا استرس نداشته باش که یهو خودت چیزیت میشه با این وضع و اینکه استرستم به شوهرت منتقل میکنی و خدایی نکرده بدتر میشه، آرامش خودتو حفظ کن و به شوهرتم آرامش بده نذار ترس و استرس داشته باشه هیچیش نمیشه، واکسن و کرونا و اینا همش بهونس هرچی خدا رو پیشونیمون نوشته همونه هر وقت عمرمون تموم شه میریم به هر بهونه ای روزی هزاران نفر تصادف میکنن ولی همشون نمی میرن روزی هزاران نفر کرونا میگیره ولی همشون نمی میرن، سرنوشت هرچی باشه اونه اینا همش بهونس

2738