2737
2739

احساس ميكنم از خونه خارج كرده يا وسايل كهنه مادرشو گذاشته اگه اينطور بود چيكار كنم ..سياهيه دارم ولي خب مارك نداره(مثلا تخت ج شكلي بوده يا مبل

ح

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

فاکتور جهیزیه نداری؟ 

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑
دارم

خب دیگه فاکتور داری دیگه جنس و مدل رو نوشته

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑
2738

ای خدا 😔 

خیلی سخته من تجربشو داشتم ، طبق سیاهیه هر چی داشتی میتونی بیاری عزیزم کسی حق نداره بهشون دست بزنه میتونی شکایت کنی

کجا باید برم یه دنیا خاطرت تو رو یادم نیاره😔                      کجا باید برم که یک شب فکرتو منو راحت بذاره😔                 چه کردم با خودم که مرگ و زندگی برام فرقی نداره😔           محاله مثل من توی این حال من کسی طاقت بیاره😔           کجا باید برم که تو هر ثانیم تو رو اونجا نبینم 😔                   کجا باید برم که بازم تا ابد به پای تو نشینم😔                      قراره بعد تو چه روزایی رو من تو تنهایی ببینم😔                    دیگه هر جا برم چه فرقی میکنه از عشق تو همینم😔
حتی اون وسایلایی که داماد خریده و تو سیاهه هست میشه اورد؟

نه عزیزم سیاهیه جهیزیه خودت رو فقط میتونی بیاری 

وسایلی رو که داماد خریده رو نمیتونی 

من شوهرم فوت شده بود که رفتم جهیزیمو بیارم که پدرش خیلی پررو میگفت دادگاه اجازه نمیده وسایلی که پسرم خریده ببری دیگه برا ماست ، در صورتیکه من میتونم از پدرشوهرم مهریمو بگیرم 

کجا باید برم یه دنیا خاطرت تو رو یادم نیاره😔                      کجا باید برم که یک شب فکرتو منو راحت بذاره😔                 چه کردم با خودم که مرگ و زندگی برام فرقی نداره😔           محاله مثل من توی این حال من کسی طاقت بیاره😔           کجا باید برم که تو هر ثانیم تو رو اونجا نبینم 😔                   کجا باید برم که بازم تا ابد به پای تو نشینم😔                      قراره بعد تو چه روزایی رو من تو تنهایی ببینم😔                    دیگه هر جا برم چه فرقی میکنه از عشق تو همینم😔
2706