2733
2734

کیا دارن؟خیلی خیلی جای دیسک کمرم میسوزه. عادیه آیا؟؟نزدیک دو هفته بیشتره که با کمترین کار. حتی پختن غذا دیسک من سوزش داره. آرومم نمیشه.😥

برای سلامتی امام‌زمان(عج)یک صلوات بفرست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من از دیسک دیگه گذشته مهرهام کج وکوله شده مدام درد نیکنه برو دکتر اورتپت برات کمربند با کفی برای کفش ...

ممنون عزیزم. آره دکتر اورتوپد باید برم. یکساله نرفتم. ان شاالله بهتر بشید. خدایی سخته. آدم کارهای عادی و هم نتونه انجام بده

برای سلامتی امام‌زمان(عج)یک صلوات بفرست
2728
ممنون عزیزم. آره دکتر اورتوپد باید برم. یکساله نرفتم. ان شاالله بهتر بشید. خدایی سخته. آدم کارهای عا ...

باور کن من از درد گریه میکنم دکتر گفته باید عمل بشم وپلتتین بزاره تو ماراام 

کار نمیتونم راه نمیتونم برم  

منم😢😢😩😩😩😩😩

ای وای دکتر به شنا هم گفته باید عمل کنی

دکتر مغزو اعساب رفته بودم باید عمل کنی  

به من گفت عمل سختی هستش تا میتونی تحمل کن 

استخر زیاد برو تو اب راه برو  درمان نداری دارو نداری فقط استخر  

دوباره رفتم   پیشه فیزوتراپ  اون کمربند داد گفت باید کفی داشته باشی   یه سری دارو داد دردش قابل تحمل شده گفت ارتروز شدید داری زانوهات کمی پرانتزی شده   فیزوتراپی داد با لیزر باور میکنی حس وحال ندارم برم یعنی روحیه ندارم    وزنم هم بالا رفته  خلاصه آخرش امیدی ندارم  نه طاقت عمل دارم نه این جوری بادرد میتونم تحمل کنم زندگیم کثافت گرفته وقتی کار میکنم شب تا صبح از درد دیونه میشم 

همش میگم خدا تموم کن این زندگی که نمیتونم کاری بکنم راه برم  فایدش چیه  

2738
ای وای دکتر به شنا هم گفته باید عمل کنی دکتر مغزو اعساب رفته بودم باید عمل کنی   به من گ ...

منم انحراف کمر دارم مهرهام کج شده ب سمت دیگه خیلی اذیتت میشمم امسال ک دردش بدتر شده سنمم کمه ممکنه منم بگن عمل شه؟؟؟ 

کجا رفتی دکتر کدوم شهری 

منم انحراف کمر دارم مهرهام کج شده ب سمت دیگه خیلی اذیتت میشمم امسال ک دردش بدتر شده سنمم کمه ممکنه م ...

تهران  اول ده سال پیش رفتم پام بی حس میشد  سینی اسکن داد  اون موقع دوتا از مهرهام اسیب دیده بود الان ۵ تا شده 

مدام کمر بند میبندم بازم با کمربند  شبا ازدرد کلافه میشم    اول برو فیزوتراپ البته یه دکتر خوب برو انشاله جواب میگیری 

راستی یادم رفت بهت بگم من کف پام صافه بیشترین دلیلشم همینه کفی نگرفتم راستش پول نداشتم ایقدر زندگیم مشگلات داشتم که به خودم نمیرسید خرج کنم الان پشیمونم   باور کن راضی به مردن هستم چون زندگی این جوری بدرد نمیخوره

تهران  اول ده سال پیش رفتم پام بی حس میشد  سینی اسکن داد  اون موقع دوتا از مهرهام اسی ...

اره یکی پیدا کردم معصومی توی اسلامشهررر 

منم خراب نشستم ریدم توی مهرهام دکترخوبیه منم فعلا دستم پول نیس فعلا همینطور مونده 

منم کف پاهام انگاری میخاد میخچه دربیاد اوایل فک میکردم قزاره میخچه در بیاد بعدا فهنیدم بخاطر مهرهامه 

واسه من از پایین فک کن شش تاش ب سمت چپ رفتن اصلا خیلی بده درکت میکنم منم فک میکنم اگ دکتر بگه عمل شه یا بگه خوب نمیشه اصلا دنیا واسم تاریک میشه 💔💔💔💔 خدا کمکمون کنه باز برو پیگیری کن انشالله شاید خوب شدی نا امید نشوووو  

اره یکی پیدا کردم معصومی توی اسلامشهررر  منم خراب نشستم ریدم توی مهرهام دکترخوبیه منم فعلا دست ...

دکتر گفت خوب میشه ولی میشی مثل ربات  

نمبتونی دلا راست بشی فکر کمرتو بدوزن به یه تخته  ونتونی تکون بدس مثل ادم اهنی راه بری چه فایده ای داره عمل کردن نزدیک ۵۰ میلیونم هزینشه 

حالا من بیمه ی خیلی خوبی دارم بهترین بیمارستان وهزینرو میده البته خودم هیچ پولی ندارم 

اهااا چقدر بد 💔💔💔😔😔 اصلا کمر و مغز یچیزیشون بشه مثل قبل نمیشه اصلاخوب شدنش سخته

درسته  میگم دکتر گفت عمل نکن منظورش این بود تا وقتی فلج نشدی تحمل کن  فرقی نداره بافلج شدن عمل هم بکنیم نمیتونیم زندگی عادی داشته باشیم

2706