2733
2734
عنوان

30 سالمه راهی بگید بتونم

| مشاهده متن کامل بحث + 603 بازدید | 46 پست
حیف شد 

چرا؟

دانشجوی پزشکی ورودی مهر ۱۴۰۲👩‍⚕️❤ در تلاش برای رسیدن به نام کاربریم ✌گربه ها کاملا صداقت عاطفی دارند. انسان ها، به هر دلیلی، ممکن است احساسات خود را مخفی کنند، ولی گربه ها هرگز. ارنست همینگوی.                                               

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

کاری که دور بر من پیدا میشه فروشندگیه گلم به درد من نمیخوره

یه هنر یاد بگیر 

بالاخره باید یه چیزی داشته باشی که عرضه کنی 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
منم ۳۰ خیلی دوسدارم روبان دوزی یادبگیرم ولی نمیدونم کجا اموزش میدن  شهریارم

فنی حرفه ای دسترسی داری؟

دانشجوی پزشکی ورودی مهر ۱۴۰۲👩‍⚕️❤ در تلاش برای رسیدن به نام کاربریم ✌گربه ها کاملا صداقت عاطفی دارند. انسان ها، به هر دلیلی، ممکن است احساسات خود را مخفی کنند، ولی گربه ها هرگز. ارنست همینگوی.                                               
2728
منم ۳۰ سالمه به منم بگید، فوق لیسانس بیکار😁😁

منم شرایط خودت رو دارم نطرات رو بخون مفیده

استارتر عزيز و بقيه دوستان هركي علاقه به كار همكاري در فروش داره آدرس پيجم تو امضام هست،هم هر هفته درآمد دارين هم تجربه كسب ميكنين و بعداً ميتونين با تجربه و پولي كه بدست آوردين آنلاين شاپ خودتون رو داشته باشين،اگه کسی رو میشناسین تمایل داره پیجو براش بفرستین 

هرتوضیحی لازم باشه بهش میدم تا راه بیافته فقط علاقه داشته باشه و ول نکنه یهویی بره

بزودي زود خيلي زود من به آرزوم ميرسم و ميام رمز و رازشو براتون فاش ميكنم و با خوشحالي تو امضام اعلامش ميكنم،خدايا ممنونم ازت ✌️
2738

ایلام و اون طرفا می‌دونم بلوط زیاده ،کلا خیلی شهرا اصلا بلوط نیست ،میتونی محصولاتش رو درست کنی وبفروشی نمی‌دونم ترشی بلوط نداریم ؟ 

یا کلا بلوط رو بچین وصادر کن به شهرهای دیگه ، با اتوبوسهایی که به شهرهای دیگه میرن شاید سفارش داشته باشی 

یه هنر یاد بگیر  بالاخره باید یه چیزی داشته باشی که عرضه کنی

باشه عزیزم مرسی❤

با توجه به رشته ی شما فکر کنم بشه تو شرکت های صنایع غذایی استخدام شد

متاسفانه شهرمون خیلی استخدام نداره برا همین فعلا بی خیال این قضیه هستم

ایلام و اون طرفا می‌دونم بلوط زیاده ،کلا خیلی شهرا اصلا بلوط نیست ،میتونی محصولاتش رو درست کنی وبفرو ...

آره عزیزم ایده خیلی خوبیه مرسی❤❤❤❤

2706