2737
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اخخخ دوس پسر منم اتک ان تایتان می بینه مسخرش می کنم😂😂😂

ما را که تو منظوری خاطر نرود جایی❤💍/بعد از کارشناسی میخوام به دلایل شخصی مجدد کنکور بدم.لطفا به تاپیکام گیر ندین😘/من فقط تو شبکه های اجتماعی اجتماعیم✋
2731

خیلیاشو دوس دارم 

اکادمی قهرمانانه خیلی خوشم اومد عاشق اینجور ژانرام

ناروتو خیلی خوبه با اینکه خیلی طولانیه

اتکم که گفتی اره حرف نداره

دفترچه مرگم خوشم اومد 

خیلیاشو دوس دارم کلا🚶‍♂️

به امید اون روز که همه بالاتر از اینا ببیننم 👐😎کاربر پسرم🚶‍♂یه ادم عجیب غریب😴 دیونه رپ مخصوصا رپ تهاجمی امریکایی 👊🌈🔥                                    🛹skateboard rider

من انتظار میکشم فصل آخرش بیاد

دانشجوی پزشکی ورودی مهر ۱۴۰۲👩‍⚕️❤ در تلاش برای رسیدن به نام کاربریم ✌گربه ها کاملا صداقت عاطفی دارند. انسان ها، به هر دلیلی، ممکن است احساسات خود را مخفی کنند، ولی گربه ها هرگز. ارنست همینگوی.                                               
2738
خیلیاشو دوس دارم  اکادمی قهرمانانه خیلی خوشم اومد عاشق اینجور ژانرام ناروتو خیلی خوبه با اینک ...

ناروتو نتونست جذبم کنه متاسفانه

دانشجوی پزشکی ورودی مهر ۱۴۰۲👩‍⚕️❤ در تلاش برای رسیدن به نام کاربریم ✌گربه ها کاملا صداقت عاطفی دارند. انسان ها، به هر دلیلی، ممکن است احساسات خود را مخفی کنند، ولی گربه ها هرگز. ارنست همینگوی.                                               
ناروتو نتونست جذبم کنه متاسفانه

خیلی خوبه با اینکه قدیمیه مخصوصا فصلای اولش اگه اهل اینجور انیمه ها باشی حتما خوشت میاد خیلیم معروفه من تا تهش دیدم 

هانتر ایکس هانترم قدیمی ولی تقریبا تو همین سبکا اونم خیلی جذبم کرد

به امید اون روز که همه بالاتر از اینا ببیننم 👐😎کاربر پسرم🚶‍♂یه ادم عجیب غریب😴 دیونه رپ مخصوصا رپ تهاجمی امریکایی 👊🌈🔥                                    🛹skateboard rider
2706