2737
2734
عنوان

مادرشوهرم اومده خونمون.....

| مشاهده متن کامل بحث + 1654 بازدید | 41 پست
نمک بریز تو کفشش

بنظرم روش مسخره ایه

هرچند تا حالا امتحان نکردم

وه پاکی "شه‌لیر" قسم،قسم وه گیسِ "ژینا"                 وه غیرتِ "کورد" قسم،قسم وه خدای بینا                      قسمِ ایمه کوردیل گیسِ خوه‌یشک و دایه‌سه                     گیسِ خوه‌یشکو دایه مان جورِ سوره و آیه‌سه     ‌‌‌‌‌‌‌‌                                                                                                                 "له دارِ بَرزِ کلهرم✌🏻❤"

خرج اونارو از خونه ي مامانو خواهرت ميدي؟؟؟

چرا واقعأ؟مغزم سوت كشيد

تازه شوهرتم طلبكاره ازون حرفا بوداااااا

هيچي نيار ببين با چي ميخواد مهمون داري كنه

عجبااااااا

مرا هزار اميد است و هر هزار تويي👨‍👩‍👧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بزرگترین اشتباه و شما میکنی که میری از خونه ی مامانت و خواهرت وسیله میاری میپزی 

هر اندازه شوهرت داشت خرج کن بقیشو نون پنیر بزار با روی باز و خنده و عذرخواهی 

و نهایت بدون داری ثواب بزرگی میکنی به شرطی که پاتو اندازه ی گلیمت دراز کنی 

لا یکلف الله نفسا الا وسعها

مادرم خورد زمین و جگرم تیر کشید........
2728

اگه حتی یه لقمه نون هم تو خونه نموند از خونه خواهر و مادرت چیزی قرض نگیر.. بزار هم شوهرت هم مادرش ببینن چیزی تو خونه نیست شاید فرجی شد و در نهایت اگه خیلی فشار اومد به بقیه بگو چند روزم شما ببرین خونه خودتون

غربت کسی نباش که تو را وطن دیده است....

یه بار عصر بگو حوصله مون سررفته بریم بیرون یه دوری بزنیم بعدش بریم خونه فلانی..‌یه بار بگو دلمون تنگ شده بریم خونه فلانی سر بزنیم...بگو مادر بریم چرخی بزنیم بریم خونه فلانی حال وهوات عوض بشه

2738
مجبورم وقتی پول نباشه باید چکار کنم

وظیفه شوهرته به تو ربطی نداره که برای چی از خونه مادرت برای فامیل شوهرت وسیله میاری؟؟ همینه که ۱ماهه مادرش اونجاست و جایی نمیره و بقیه هم به یه ورشون گرفتن . دیگه چیزی نیار دوبار که غذا تو خونه نباشه حساب کار دست شوهرت میاد

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
مجبورم وقتی پول نباشه باید چکار کنم

خداوکیلی اینارو جدی میگی؟ یا اونور تلفن داری به ریش ما میخندی؟

این حجم از ندونم به کاری از کجا اومده؟ 

پول نیست ؟ مواد غذایی تموم شد؟ خی به خواهر و مادرت چه؟ بذارتموم بشه شوهرت ببینه چس تو جیبش نمونده یه فکری بکنه

این هتلی که شما فراهم کردی به این خدمات ارزنده والا منم بودم نمیذاشتم ننم بره 

کائنات ازت ممنونم که نگاهت و حواست به من هست💙خدایا شکرت💚الهی به امید خودت❤

خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی اشتباه می‌کنی از خونه مامانت وسیله میاری شوهرت یکم به جیبش فشار بیاد آدم میشه اصلا دل نسوزون هرچی داری مصرف کن تموم شد زنگ بزن فلانی مرغ و برنج بخر داداش و آبجی جووووونات اومدن مهمونی 😒 

خرجی شونو از جیب بابات میدی معلومه طلبکارت میشه

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

اسی فردا یا پس فردا ساک مادرشوهرتو یواشکی ببند بذار تو ماشین بعد به شوهرت بگو ببردتون بیرون بعد بگو بریم خونه خواهرت یا برادرت . رفتین ا نجا اگه به مادره تعارف کردن که بمون پیشمون و اونم گفت نه وسایلم نیست بپر برو وسایلشو بیار بگو مامان جون حدس زدم دوست داشته باشی اینحا بمونی برای همین از قبل وسایلتو اوردم . کرک و پر همشون میریزه اونوقت  

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
2706