2733
2734
عنوان

اينجا كسي خيانت ديده؟منم بعد ٤سال زندگيم خراب شد پير شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1148 بازدید | 54 پست

منم میخام جداشم بخاطر خیانت 

ولی شوهرم میگ عمرا طلاقت نمیدم

بنظرتون اول درخواست طلاق بدم یا مهریه ؟ 

و البته مهریمو میبخشم و نمیخام فقط میخام طلاقم بده 

و هیچ ذوقی برای زندگی...

مهریه اتو تا قرون اخر بگیر دهنشو سرویس کن 

بعد برو مشاوره

«فَإِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ»«خدا بخواهد غیرممکن هم ممکن می‌شود»امیدوارم همینقدر قشنگ براتون بخواد❤🌱خدایا صلاحتو با حاجت دل من یه گره کور بزن❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم ب خانوادت بگو...باید بدونن..مهرتو بگیر..بالاخره ی جایی مجبور میشه توافق کنه و جدا بشه...اینطوری داره باج میگیره و پدر طفلی از همه جا بی خبر...معذرت میخوام بی صاحب ک نیستی..پشتت چی قراره بگه؟چرا باید بترسی؟

2728
چی دیدی ازش

چند روز پيش گفته بود ميره تا شهرستان براي كارش 

گفت ١روزه اما ١٠٠بار بهونه اورد كه كارم تموم نشد فردا ميام فردا ميگفت تو راه تصادف كردم فردا ميرسم خلاصه ٣روزي موند من خر باور كردم 

تا٢/٣روز پيش گوشيشو چك كردم همون تايمي كه گفته بود فيلم يه ويلارو ديدم 

ويلايي كه انقدر بزرگ بود و معلوم بود گرونه خيلي 

تو فيلم دخترم بود و كلي مشروب و ….ديدم 

يه پيامم از دختر عمت هرزش ديدم 

ديگه ميخوام جداشم از خونه بيرونش كردم تازه پيام داده اونا دوست دختر دوستام بودن 

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))
2740
چی دیدی اول بدونیم چه حدبوده خیانت.گاهی وقتا بخسس لازمه مخصوصا شما ک انقد عاشقشی

يكم پايين تر توضيح دادم عزيزم 

چند روز پيش گفته بود ميره تا شهرستان براي كارش  گفت ١روزه اما ١٠٠بار بهونه اورد كه كارم تموم ن ...

هعی وای

واقعا چقدر این مردا پست وهوسبازن

حالاببین بنظرم اگ احساس پشیمونی کرد وگفت تکرارنمیکنه یه فرصت بهش بده 

من یه کاکتوسم توشهربادکنک ها🌵🙃🎈
چی دیدی اول بدونیم چه حدبوده خیانت.گاهی وقتا بخسس لازمه مخصوصا شما ک انقد عاشقشی

بخون ببين جاي بخشش گذاشته؟؟؟؟!! !!!!!!

چند روز پيش گفته بود ميره تا شهرستان براي كارش  گفت ١روزه اما ١٠٠بار بهونه اورد كه كارم تموم ن ...

جدا شو لیاقتش همون دخترعمه عوضیشه مهرتم نبخش.مدرک جمع کن ازش

من همیشه با حرف همه موافقم.چون این تنها راهیه ک باعث میشه اونا دیگه ب حرف زدنشون ادامه ندن🙃
اره من  اول چتشو دیدم بهش گفتم افتاد جلو سری دوم ب روش نیاوردم باهاشم خوب بودم مهرمو گزاشتم ا ...

ماشینشو توقیف کردی گذاشتن مزایده یا دادنش به تو ؟ 

اخه شنیدم تا وقتی تکلیف قسط بندی مشخص بشه توقیف میمونه بعدش رفع توقیف میشه ومیدن بهش ماشینو

منم میخام جداشم بخاطر خیانت  ولی شوهرم میگ عمرا طلاقت نمیدم بنظرتون اول درخواست طلاق بدم یا م ...

منم گير همين بودم اگه اول ما درخواست بديم مهريه نميدن 

2706