2733
2739
عنوان

اينجا كسي خيانت ديده؟منم بعد ٤سال زندگيم خراب شد پير شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1148 بازدید | 54 پست
شما جداشدین ؟ از چ نظر سخته

نه هنوز تازه اقدام کردیم 

نمیدونم برای منکه خیلی سخته این چند وقته اصلا روح‌وجسمم‌درد‌میکنه‌هی‌میزنم‌زیره گریه‌بااینکه‌میدونیم‌به‌دردزندگی‌هم نمیخوریم‌با اینکه‌خسیسه‌با‌اینکه‌ دست بزن داره‌و بچه‌ننس‌بااینکه‌خیلیییی‌محدودم‌کرد‌تو‌این‌۴‌سال‌باز‌فکر‌شو‌که میکنم اشکم‌درمیاد اما‌نمیزارم‌کسی بفهمه حالم‌خوب‌نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خر چقدر نگرانش شدم گفت تصادف كرده ١٠٠بار بهش زنگ زدم جواب نداد  بعد نگو اقا……بخدا ياداوريشم ...

ببین من تو زندگیت نیستم ولی با چیز کمی که شنیدم میگم لیاقتش اینه که تا قرون آخر مهریت و از حلقومش بکشی بیرون خشتکشم بکشی سرش تا بفهمه هرکاری یه تاوانی داره حالا حداقل اعتراف کنه یا اطهار پشیمونی کنه و ببینی بار اولشه یه چیزی ولی انکار کردن خدایی از فحشم بدتره

🌿💛TREAT PEOPLE WITH KINDNESS
2728

بچه داری؟ اگه بچه نداری یه لحظه هم برای طلاق شک نکن که خدا دوستت داشته زود فهمیدی 

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑
نمیدونم هرجور صلاح میدونی. اما اگ نبخشی به این راحتیا طلاقت نمیده و یکم اتیشت بخابه باز گولت میزنه ...

سلام 🙂💛ببخشین میشه بدونم‌معنی امضاتون چیه؟

اسی جان ببخش تو تایپیکت اینو گفتم....💛

امضامو بخون لطفا....من فقط یه چیز از خدا میخوام میشه حالا که چشمت به امضام خورد از ته دلت دعام کنی؟من دلتنگ امام رضام (:تنها راهش اینه اون رشته دلخواه قبول شم و  با خانوادم برم پابوس آقا لطفا دعا کنید دبیری قبول شم و برم پابوس آقا میشه؟🤍✨🌙یه روزی امام رضا واسطه میشه و برام معجزه میکنه من ایمان دارم بهش بماند به یادگاری۱۴۰۱/۱/۲۲خیلی دلتنگت بودمخیلی امام رضاتا اینکه ساعت ۳ شب رفتم و از کمدم مهری رو درآوردم که نوشته بود یاامام رضایادمه عموم رفته بود حرم و من خبر نداشتموقتی پدرم رفت زیارتش فقط بهش سوغاتی یه جعبه شیرینی داده بودمن شبا قبلش از امام رضا خواستم چیزی رو از مشهد برام بفرستهدلم شکست وقتی دیدم یه جعبه شیرینیهنزدیک پلاستیک رفتم گفتم شاید اون ته یه یادگار از آقا جانم باشهدیدم یه مهر هست اره یه مهر همون مهری که دیشب از شدت دلتنگی گذاشتم زیر بالشتم و شب خواب دیدم ضامنم شدآقا جانم دیشب خواب دیدم ضامنم شدیانقدر جیغ میزدم و گریه میکردم و پابه رهنه به همه میگفتم آقاجانم ضامنم شدمیشه میشه برا ۳ماه بعد بیام و بگم واقعا ضامنم شدی میشه آقاجانم؟امروز ۳ اردیبهشت ۱۴۰۱بماند به یادگار تا روزی ک بیام بگم ضامنم شدیمیام دیدنت با کلی شیرینیتموم حیاط حرمو با گریه قدم میزنم و شیرینی پخش میکنمبهشون میگم بهشون میگم آقاجانم ضامن دل شکستم شد🥺
2738
عزیزم اینی که گفتی چقدر فکر خوبیه، ینی مثلا میتونه جدا شه بعدا بعد طلاق مهریه شو درخواست کنه اره؟؟

بله كه ميتونه مهريه جزو ديون هست ولي سريع بعد از طلاق مهر و بزاره اجرا الان چيزي نداره ولي بعدن هرچي بخره ميتونه توقيف كنه چون بعد از درخواست مهريه بوده و فرار از دين هست حتي ميتونه الان مهريه رو بزاره اجرا ولي پرونده رو نبنده بگه باشه تو كه نداري بيا جدا بشيم ولي محضري نكنه جايي ثبت نكنه كه بخشيده

اره من  اول چتشو دیدم بهش گفتم افتاد جلو سری دوم ب روش نیاوردم باهاشم خوب بودم مهرمو گزاشتم ا ...

شما خونه بابت مهریه ازش گرفتین ؟ راسته که اگه طرف فقط یه خونه داشته باشه ازش بابت مهریه نمیگیرن میگن یه خونه مال خودش اگه خونه دوم داشت بابت مهریه میدن؟