2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بله از سه ماه به بعد میتونی استفاده کنی فقط ساده باشه 

در ابتدا همه انسان بودیم                                       دین جدامون کرد..‌‌.....                                              سیاست تقسیم مون کرد.......                                    پول طبقاتیمون کرد..........                                        تااینکه....یه ویروس همه رویکسان کرد
2738
میترسم نی نی طوریش بشه

نه جانم نترس من میگرن دارم تو بارداری استامینوفن می‌خوردم هیچ ضرری ندارد باخیال راحت استفاده کن فقط کودئین نباشه

در ابتدا همه انسان بودیم                                       دین جدامون کرد..‌‌.....                                              سیاست تقسیم مون کرد.......                                    پول طبقاتیمون کرد..........                                        تااینکه....یه ویروس همه رویکسان کرد

قبل اینگ ب ماه ۸ یا ۹ برسی و التهاب لثه و دهانت شدیدتر بشه ی مراجعه کن تا ب وضعیت دندونی ک مسبب این درده رسیدگی بشه . وگرنه ممکنه واثعا اذیتت کنه و روی سلامت خودت و جنینت هم اثر سو داشته باشه خدای نکرده

خانم آقای دکتر
نی نیت خوبه ؟والا من شنیدم آمپول بی حسی ضرر داره الان دو روزه خواب و خوراک ندارم

از سه ماهه اول به بعد میتونی دندانتو بکشی پرکنی عصب کشی کنی هر کاری که خواستی

نی نیت خوبه ؟والا من شنیدم آمپول بی حسی ضرر داره الان دو روزه خواب و خوراک ندارم

آره دخترم الان ۹ ماهشه. مشکلی پیش نیومد. از طرف دکترم نامه بردم ب ا دندان پزشک. بعد خود دکتر دندون گفت بی حسی کمتر میزنم . چون حامله ای. یه مقداری درد کشیدم دیگه موقع عصب کشی ولی راحت شدم

2706