2737
2739
عنوان

ازدواج پسرایرانی و دختر افغان

4075 بازدید | 50 پست

من دوساله با ی پسریم...باکلی دروغ شروع کردم تواین دوسال کلی سختی کشیدم نمیدونستم اینجوری میشه عاشق هم میشیم.رفت سربازی ک بیاد خواستگاری معاف شد از خدمت...بعد ی سالونیم بهش گفتم من افغانم...کل دروغامو گفتم گفتم سُنیم.اخه چهره ام کاملا شبیه ایرانیاس.من ایران بدنیا اومدم ۲۳سالمه ولی بازم باهام مونده اخلاقش خیلییی بده ولی دوسم داره حسشو کامل میفهمم.مشکلمون اینجا خانواده هامونه سنی ب شیعه دختر نمیده از ی طرفم ملیت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

افغان لهجشون مشخصه چطور نفهمید

دعا کنید،شاید بزرگترین آرزوی شما ، کوچکترین معجزه خدا باشه ،الهی همیشه دلتون شاد باشه بدون عذاب وجدان وغم وحسرت زندگی کنین الهی مریضا شفا پیدا کنن خانومای منتظر همین روزا حاجت روا بشن کلی اتفاقای خوب براتون بیوفته 
چرا سنی به شیعه دختر نمیده؟ افغانه کجایید؟ هزاره؟

هزاره ها شیعه ان 

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
2738

اگر هم رو دوست دارید ازدواج کنید . هیچ فرقی بین ایرانی و عجم نیست . اختلافات سنی و شیعه رو حتما کنار بزارند ب شرط آنکه خودتان هم ب مذاهب هم دیگه احترام بذارید .قبل از این کار ب مشاور ازدواج رجوع کنید 

2706