2737
2739

بره بگه غلط کرده که غلطی کرده😕🤦🏻‍♀️

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

میفهممش 😐خیلی بده پشیمونی...

من لبخندت رو میبینم، نه به هم ریختگی دندون هات رو. ناراحتیتو‌ میبینم، نه خط اخمت رو. نفس کشیدنت کنار خودم رو میبینم، نه قوز دماغت رو. انگشت های زیبات رو میبینم، نه خشکی دستات رو. من خوبیات رو جوری میپرستم که ویژگی های پایین ترت جایی تو قلبم ندارن. جوری دوستت دارم که هیچکس تاحالا نداشته.-نایلی ///// دوسدارم‌ نگات کنم ، تا که بیحال بشم / دل بدم به خنده هات ، سپر بلات بشم / تو حصار بغلت زندگی به کاممه / همه چیت مال منه سندش به ناممه   دیووووونه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

الانم که پسر مردمو بخاطر کارش میخواد نه خودش چه فایده ای داره؟

من نمیدونم تو تناسخ های بعدی قراره چی بشم ولی شاید همون حسرتی باشم که به دل میمونه؛شکوفه ای که قبل از شکفتن از سرما میمیره؛ رودی که هیچوقت به دریا نمیرسه و خشک میشه؛ شایدم باز یکی باشم که دوستت داره ولی نمیتونه داشته باشدت....کیدراما فقط کیدراما نیست یه سبک زندگیه:)

دوستت الان دیده موفق شده میخواد برگرده 

بخاطر خودش برمیگرده یا موفقیتش؟!

تو یه کتابی خوندم نوشته بود :ما ادما بخاطر این بوی خاک رو دوست داریم ک عزیزترین ادمای زندگیمون تو خاکن و بوی اونارو میده🥲
2738

بهتره سمتش نره من جای پسره باشم جوری طرف رو قهوه ای میکنم که هرگز همچین کاری با هیچکس نکنه

اگر پسره بد بوده که ردش کرده و دلشو شکسته الانم با موقعیت خوبش بده...

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را.
پسره هم دوسش داره ولي نميخادش چون اونو فروخت ب ي پسره ديگ دوستم و رفت با اون پسره حالا فهميده اين ...

ببخشید با عرض پوزش بسیار پسره باید خیلی کم عقل و شعور باشه ک برگرده سمت دوست شما!!!

2706