2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ادمین بودن آسون نیس من قبلا هفت ماه حضوری بودم الان غیر حضوری، چون ادمین جدید پیدا نکردن و من نتونستم برم، باید تولید محتوا بلد باشی فروش رو ببری بالا تعداد استوری زیاد بذاری فالور فعال بره بالا اصلا راحت نیس که بگی حالا تو خونه نشستم ادمین میشم

2728
ادمین بودن آسون نیس من قبلا هفت ماه حضوری بودم الان غیر حضوری، چون ادمین جدید پیدا نکردن و من نتونست ...

تولید محتوا چی هس؟

تنهاجایی که دردودل میکنم نی نی سایته این اخرین خطمه لطفا نی نی یارجان هیچوقت منو نترکون فقط بهم اخطار بده من خیلی دلم شکسته تنهادلخوشیمو ازم نگیر😔😔
ادمین بودن آسون نیس من قبلا هفت ماه حضوری بودم الان غیر حضوری، چون ادمین جدید پیدا نکردن و من نتونست ...

من مدرک دارم

ولی نمونه کار ندارم

چه باید  کرد😐

من لبخندت رو میبینم، نه به هم ریختگی دندون هات رو. ناراحتیتو‌ میبینم، نه خط اخمت رو. نفس کشیدنت کنار خودم رو میبینم، نه قوز دماغت رو. انگشت های زیبات رو میبینم، نه خشکی دستات رو. من خوبیات رو جوری میپرستم که ویژگی های پایین ترت جایی تو قلبم ندارن. جوری دوستت دارم که هیچکس تاحالا نداشته.-نایلی ///// دوسدارم‌ نگات کنم ، تا که بیحال بشم / دل بدم به خنده هات ، سپر بلات بشم / تو حصار بغلت زندگی به کاممه / همه چیت مال منه سندش به ناممه   دیووووونه

دقیقنننن

اصن جواب دادن دایرکت خودش خیلی انرژی برع

بعضیا سوالای چرت و پرت میپرسن

جوانه میزنم  🌱به روی زخم بر تنم فقط به حکم بودنم ک من زنم،زنم،زنم،...چو هم صدا شویم و پا به پای هم رویم و دست به دست هم دهیم و از ستم رها شویم،🤍جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری، نه  سنگ و سارها،نه پای چوبه دارها نه گریه های بارها،نه ننگ و عارهاا..جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری😍😍😍❤❤❤
2738
دقیقنننن اصن جواب دادن دایرکت خودش خیلی انرژی برع بعضیا سوالای چرت و پرت میپرسن

افرین، حالا پیجی که دست من بود چون قیمت و همه چیو می‌زدیم زیاد دایرکت نداشت شاید روزی سه چهار تا، ولی اینکه باید فروش خوب باشه و فالور بره بالا اونم پیجی که صفر بوده واقعا سخته

دوره اینستاگرام دیدی؟

بله

من لبخندت رو میبینم، نه به هم ریختگی دندون هات رو. ناراحتیتو‌ میبینم، نه خط اخمت رو. نفس کشیدنت کنار خودم رو میبینم، نه قوز دماغت رو. انگشت های زیبات رو میبینم، نه خشکی دستات رو. من خوبیات رو جوری میپرستم که ویژگی های پایین ترت جایی تو قلبم ندارن. جوری دوستت دارم که هیچکس تاحالا نداشته.-نایلی ///// دوسدارم‌ نگات کنم ، تا که بیحال بشم / دل بدم به خنده هات ، سپر بلات بشم / تو حصار بغلت زندگی به کاممه / همه چیت مال منه سندش به ناممه   دیووووونه
2706