2733
2734
عنوان

شوهرم تو دعوا بهم گف اصن نمیخوام ب من اهمیت بدی منم

| مشاهده متن کامل بحث + 370 بازدید | 38 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم امروز پاک شدم شوهرم گفت هنوز پری هستی گفتم اره😁😁😁

ول کن حوصله داری میخوای ناز اینا رو بکشی منم قبلا خیلی وابسته بودم به شوهرم سر یه جریانی ازش دلسرد شدم وفاصله میگیرم یه جورایی مهم نیس دیگ باورت نمیشه برعکس شده حالا هی اون قربون صدقه و اینا میره ولی خیلی دیر شده دیگ خودش خراب کرد زد از پایه زندگی رو اوار کرد هم خودش هم بابای بی وجدانش

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
2740
😕من رفتم دوش گرفتم تا بیاد  میمون خان🤣🤣🤣🤣😕

ولش کن بابا میمونن دیگ هی از این شاخه به اون شاخه میپرن خودشونم گیجن

شوهرم ک تو هال خوابش برد منم با دخترم اومدم تو اتاق رو تخت اونم بیدارش نکردم 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍