2733
2734
بدنم عادت کرده دیگه چای  نخورم حالم گرفته میشه

اعتیاد آوره دیگه کافئین داره

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

روزی سه فنجون کجای ادمو میگیره؟،😅 والا ما هم‌خانوادا پدری هم‌مادری،هم‌خانواده شوهرم،نسل در‌نسل معت ...

منم ترکم خونوادم خیلی چای خورن ولی شوهرم زیاد نمیخوره به مرور کم کردم🤭فقط یه دونه صبحها

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2728
2738
افرین منم همینم  چندروز پیش بیرون بودم هوس کردم رفتم از دکه خریدم    

اره چون بدن عادت کرده

واقعا خیلی دوست دارم من

یکی هم‌حس میکنم خونه‌که چاییی داره همیشه صفا داره

❤Che khobe ke daramet
اره چون بدن عادت کرده واقعا خیلی دوست دارم من یکی هم‌حس میکنم خونه‌که چاییی داره همیشه صفا داره

ببین ب نظر من همون چای دم کردن وریختن ودورهم خوردن ی حس خوب ایجاد میکنه  دقیقا همون صفایی ک شما میگی

وقتی جوابتو نمیدم یعنی نظرتون برام مهم نیست . خودتونو خسته نکنید . 
کافئین چیه؟و باعث چی میشه دقیقا؟؟

یه ماده شیمیایی که نمیذاره بخوابیم درواقع محرکه توچای،قهوه،کاکائو،نوشابه سیاه و .. هست میتونی درموردش سرچ کنی

2706