2737
2739
عنوان

از بچم خستم ...نمیخوام ببینمش

4145 بازدید | 149 پست

23 ماهشه 9صبح چشاشو باز میکنه گریه و جیغ تا آخر شب .. فقط گریه میکنه هرچی میخواد داد میزنه بهش ندم 3 ساعت بی وقفه گریه میکنه .. برم دستشویی میره پشت در میشینه یجوری جیغ و داد میکنه انگار سر قبر من نشسته .. بین من و شوهرم داره فاصله میوفته چون به شدت ادم عصبی و بداخلاقی شدم .. چند بار شده پسرمو میزنم .. پشیمون میشم میگم دیگه تکرار نمیکنم ولی واقعا یه کارایی میکنه که تا سرش داد نزنم تا حنجرمو پاره نکنم تا نزنمش آدم نمیشه ‌.گریه هاش بدون داد من قطع نمیشه حتی اگه همه چی بهش بدم !!!... شوهرم کمک میکنه ولی درکم نمیکنه بعضی وقتا میشینم باهاش درد دل میکنم ولی نمیفهمه تنها چیزی که میگه که خب من صبح زود بلند میشم میرم سرکار کار میکنم تو که جای من نیستی همین باعث میشه که از شوهرمم بدم بیاد که با اونم بداخلاق بشم .. نمیدونه که منم صبح زود بیدار میشم منم کار میکنم ولی فرقش اینه که وضع من بدتره !! من دارم گریه های و جیغ های یه بچه نق نقو رو هم تحمل میکنم هرچقدررر بابت سلامتی بچم خدارو شکر میکنم ولی همون قدر هم خستم .. هرچقدر روزمو بخوام با لبخند شروع کنم ولی بچم ... به کل روزم .. نمیخوام اینو بگم ولی از دستش خستم !! خیلی خسته ... اعصابم واقعا ضعیف شدهه ... دلم میخوام چند وقت نبینمش .. میخوام 24 ساعت تو آرامش زندگی کنم .. درسته الان یه عده آدم متفکر میان و میگن خب میخواستی بچه دار نشی ولی حتما اونا بچه ای مثل بچه ی من نداشتن که بدونن خستگی یعنی چی !! من بچمو 2 ساعت بزارم خونه مامانم نمیتونه تحملش کنه !! کسی که یه پسر واااقعا اذیت کن دارن میفهمن !! کسی که هرجا ببریش بیرون کوفتت میکنه !! مثل امروز که رفتیم بیرون دور بزنیم کوفت و زهرمارمون کرد و برگشتیم هر سه تامون با اعصاب داغون

خستم واقعا خستم لطفا یکی فقط یکی درکم کنه !! یکی یه چیزی بگه اروم شم .. چون یکم پیش کل عصبانیتمو سر شوهرم خالی کردم هرچی تو دلم بود ریختم کلی بهش فوش دادم داد زدم خودمم نمیدونم چرا ولی دلم پر بود .. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

درکت میکنم من تو این سن که بودن  به حدی عصبی و مشتنج و داغون بودم که هر روز خودم رو می زدم .‌‌. الان ۴ سالشون شده باورت نمیشه چقدر آروم شدن .‌‌فقط صبر کن بگذره از این سن مزخرف  

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

خسته ایی افسرده شدی حق داری ولی صبر کن یکم بزرگتر بشه راحت میشی

دعا کنید،شاید بزرگترین آرزوی شما ، کوچکترین معجزه خدا باشه ،الهی همیشه دلتون شاد باشه بدون عذاب وجدان وغم وحسرت زندگی کنین الهی مریضا شفا پیدا کنن خانومای منتظر همین روزا حاجت روا بشن کلی اتفاقای خوب براتون بیوفته 
2740

باید روزا ببریش بیرون .. یا تو حیاط سرگرم بشه  کلی باید بازی کنی باهاش . اینا اللن پراز انرژی ان باید تخلیه بشن ‌ 

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.

اسی جان من بچه ندارم ولی میشه با توصیفی ک کردی حست کرد

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
2706