2733
2739
عنوان

از وقتی کات کردیم دیگه آنلاین نمیشه🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 2347 بازدید | 65 پست
زیاد بهش وقت ندادی؟😅 من همون روزی ک کات میکنیم دیگ برام تموم میشه همه چی

اگه ۵ ، ۶ سال باهاش تو یه رابطه می بودی میفهمیدی چقدر وقت بدی که الان من و به تمسخر نگیری

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ب نظرم با رفیقی کسی برو بیرون ی چند تا عکس خفن و توپ بگیر بزار واتس خودش میاد میوفته ب دست و پات من همیشه کارم اینه جواب میده خدایی...هر چی تو دپ شی و ناراحت اون بدتر میکنه انتظار داره تو اشتی کنی

2731
عزیزم منم بدبخت تر از همه ام الان ۵ ساله یه رابطه ی بلاتکلیف دارم ولی این بار دیگه زدم به سیم آخر&nb ...

تو چقد شبیه منی

منم ۵ساله باهاشم

اما امروز ۱۳ روزه که کاتیم و من هنوز به برگشتش امید دارم.

من یه کاکتوسم توشهربادکنک ها🌵🙃🎈
شاید تو تنها کسی بودی که تو واتساپ زیاد باهاش چت میکرده و الان دیگه با کسی چت نمیکنه و آنلاین نمیشه

اره میدونم تو واتس آپ فقط با من حرف میزد ولی الان مشکوک شدم که یه شماره دیگه هم داشته

اگه ۵ ، ۶ سال باهاش تو یه رابطه می بودی میفهمیدی چقدر وقت بدی که الان من و به تمسخر نگیری

ن مسخره نکردم جدی میگم زیاد وقت دادی بهش اتفاقا منم چند سال باهاش توی رابطه بودم

2738
تو چقد شبیه منی منم ۵ساله باهاشم اما امروز ۱۳ روزه که کاتیم و من هنوز به برگشتش امید دارم.

واقعا چطوری دلشون میاد انقده بیخیال باشن 

یعنی ۵ سال انقده چیز کمیه واسشون 

و ما چه قدر بدبختیم که هنوز امید به برگشت داریم با اینکه دیگه اگه خودشونو کشتن هم بعد از رفتن نباید قبولشون کنیم

امیدوارم اشتی کنید ولی استوری دپ نذار من همش از خوشی هام استوری گذاشتم اونم کم کم شروع کرد به استوری ...

اگه با خودش گفت پس اینکه برا خودش خوشه. ودیگه نیومد سمتم چی

عزیزم منم بدبخت تر از همه ام الان ۵ ساله یه رابطه ی بلاتکلیف دارم ولی این بار دیگه زدم به سیم آخر&nb ...

فکر کنم از اون ادماییه ک هی میاد و اذیتت میکنه و میره اره؟ 

ب نظرم با رفیقی کسی برو بیرون ی چند تا عکس خفن و توپ بگیر بزار واتس خودش میاد میوفته ب دست و پات من ...

دقیقا همین کارو کردم حتی با پسرا رفتیم کوه😂

همرو استوری کردم دید عکس خودمم که رفته بودم کوه گداشتم لایکشم کرد

واقعا چطوری دلشون میاد انقده بیخیال باشن  یعنی ۵ سال انقده چیز کمیه واسشون  و ما چه قدر ...

حیف ما واسه اونا

بخاطرهیچ وپوچ رابطه رو کات میکنن.

دلشون از سنگه

البته منم غرورم اصلا اجازه نمیده که برم جلو ایندفعه.حتی اگه رابطم واقعا تموم بشه اصلا پیشقدم نمیشم.

2706