2737
2739
عنوان

از وقتی کات کردیم دیگه آنلاین نمیشه🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 2347 بازدید | 65 پست
خب استوریتو ندید اگه دیده و چیزی نگفته کلا ببوسش بزارش کنار چون پسرا رو دختری ک ب قصد زندگی بخوانش خ ...

استوریم رو دید اخه بعد از اون استوری از محل کارم رد شد سرشو کلا چرخونده بود تا نگام کنه و اینکه از وقتی کاتیم همش استوری میزاره در صورتی که قبلا اهل استوری گذاشتن نبود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخواد برگرده خودش برمیگرده عزیزم...تو  هیچوقت پا پیش نزار ک بعدا بهت نگه اویزون سعی کن خودتو بگ ...

بله درست میگید منم کم محلش کردم یه جوری هم وانمود کردم که برام مهم نیست که رفته البته خیلی سخته واقعا داغونم ولی اون الان فکرمیکنه شادم اگرم برنگشت که کلا فراموشش میکنم

بله درست میگید منم کم محلش کردم یه جوری هم وانمود کردم که برام مهم نیست که رفته البته خیلی سخته واقع ...

خوب کاری میکنی بخدا

من تو کل زندگیم رفتن کسی داغونم نکرده...چون اصلا دل نمیبندم ب کسی اگرم دل ببندم انتظارمو میارم پایین ک اگه رفت ی موقعی داغون نشمو کوه تصورای ک از اون ساختم تو ذهنم خراب نشه سعی کن تو هیچ موادی کلا گیر بهش ندی هر چی محکم تر بچسبیش بیشتر بال بال میزنه ازت فرار کنه بی تفوت باش کلا اونجوریه ک ب سمتت کشش پیدا میکنه

2728
خوب کاری میکنی بخدا من تو کل زندگیم رفتن کسی داغونم نکرده...چون اصلا دل نمیبندم ب کسی اگرم دل ببندم ...

البته بعد کات فقط یه اشتباه کردم اونم این بود که اون همیشه بهم میگفت درون گرایی منم همیشه بهش میگفتم بزار یخم باز بشه اونوقت خیلی پررو میشم

خلاصه منم دیشب  این متن تو پرانتز رو گذاشتم استوری

(درونگراها اینجورین که اگه یخشون با یکی بازشه برون اون طرفو میگراعن😂)

الان به نظرتون فهمیده برا اون گذاشتم؟نباید اینو میزاشتم؟

البته بعد کات فقط یه اشتباه کردم اونم این بود که اون همیشه بهم میگفت درون گرایی منم همیشه بهش میگفتم ...

ب نظرم فهمیده ولی نمیزاشتی بهتر بود اون الان ب این امید استوری هاتو باز میکنه ک غم داشته باشی و ناراحت باشی ک بدونه بدون اون نمیتونی و ب خودش بباله کافیه این حسو بهش القا کنی اونموقع میری و خدایی نکرده تو میمونی و ی دل شکسته از این ب بعد استوری هاتو شاد کن یکی دو تا عاشقونه هم بزار ک شک کنه خودش میاد حرف میزنه