2733
2739
عنوان

بیاید عجیب ترین حرکتی ک از آشنا یا فامیل دیدید رو تعریف کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 1023 بازدید | 42 پست
خاله م اومد خونمون تو کیفش پسته داشت دراورد خورد با کمال خونسردی رو به هممون گفت حیف کمه وگرنه تعارف ...

وای😅😅

Army💜ﺑﺎﺩﺑﺎﺩﮎ ﺗﻨﻬﺎ ﻫﻤﺎﻥ ﻗﺪﺭ ﺍﺯ ﺁﺳﻤﺎﻥ ﺳﻬﻢ ﻣﯿﺒﺮﺩﮐﻪ ﻧﺨﺶ ﺑﻪ ﺍﻭ ﺍﺟﺎﺯﻩ ﺩﻫﺪﺍﻣﺎ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﺧﯿﺎﻝ ﺩﺭ ﺯﻣﯿﻦ ﻧﺒﻮﺩﻥ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﮑﻨﺪﻧﮕﺬﺍﺭ ﻫﯿﭻ ﻧﺨﯽ ﺑﻪ ﺗﻮ ﻭﺻﻞ ﺑﺎﺷﺪﻧﺦ ﻫﺎ ﺗﻨﻬﺎ ﻻﯾﻖ ﻋﺮﻭﺳﮏ ﻫﺎﯼﺧﯿﻤﻪ ﺷﺐ ﺑﺎﺯﯼ هستند ﻭ ﺑﺲ!

امشب تو مراسم فاتحه خونی بودم.همسر متوفی نه گریه میکرد نه جیغ نه اشکی نه ناراحتی خیلی عجیب بود برام دختراش چقد گریه کردن ولی خودش بیخیال نشسته بود .چندبارم دیدم با مهمونا میگفت میخندید 🙄🙄🙄😐😐

من به آمار زمین مشکوکم!اگر این سطح پر از آدم هاستپس چرا این همه دل ها تنهاست ؟بیخودی میگویند هیچ کس تنها نیست ، چه کسی تنها نیست ؟همه از هم دورند ...همه در جمع ولی تنهایند ...من که در تردیدم ، تو چطور ؟❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امشب تو مراسم فاتحه خونی بودم.همسر متوفی نه گریه میکرد نه جیغ نه اشکی نه ناراحتی خیلی عجیب بود برام ...

دل پری داشته بدبخت😆

Army💜ﺑﺎﺩﺑﺎﺩﮎ ﺗﻨﻬﺎ ﻫﻤﺎﻥ ﻗﺪﺭ ﺍﺯ ﺁﺳﻤﺎﻥ ﺳﻬﻢ ﻣﯿﺒﺮﺩﮐﻪ ﻧﺨﺶ ﺑﻪ ﺍﻭ ﺍﺟﺎﺯﻩ ﺩﻫﺪﺍﻣﺎ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﺧﯿﺎﻝ ﺩﺭ ﺯﻣﯿﻦ ﻧﺒﻮﺩﻥ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﮑﻨﺪﻧﮕﺬﺍﺭ ﻫﯿﭻ ﻧﺨﯽ ﺑﻪ ﺗﻮ ﻭﺻﻞ ﺑﺎﺷﺪﻧﺦ ﻫﺎ ﺗﻨﻬﺎ ﻻﯾﻖ ﻋﺮﻭﺳﮏ ﻫﺎﯼﺧﯿﻤﻪ ﺷﺐ ﺑﺎﺯﯼ هستند ﻭ ﺑﺲ!
2731
ای جان یکم از حرکات سمیت بگو ببینم مثل منی یا نه 😂😅

مثلا پسر خالم اومد خواستگاری خواهرم 

بعد بچه یودم پریدم تو بغل پسر خالم گفتم وااای نمیدونی خواهرم چه ذوقی داشت..قیل اینکه بیاید اینقددددد ارایش کرد جلوی اینه..بعد خاهزم با بغض نگا میکرد

خلاصه بعد چند سال هنوز بدنم کبوده😶

(:
مثلا پسر خالم اومد خواستگاری خواهرم  بعد بچه یودم پریدم تو بغل پسر خالم گفتم وااای نمیدونی خوا ...

وای خدا 😂نه من از این کارا نمیکنم 😁

2738
شوهرتو دوس داری؟ اونم دوستت داره؟ من ی دفعه وسوسه شدم😂

شوهرم عاشقمه مثل خدا منو میپرسته بهم میگه تو معبود منی،جلوی همه دستامو میبوسه،،،، شوهرم ادم درستی نبود هیچکس هم جلودارش نبود تا اینکه با من ازدواج کرد اینقدر عاشقم بود که درس خوند فوق لیسانس گرفت کار خوب پیدا کرد دور همه چیز خط کشید و خلاف و دوستاشو بوسید و کنار گذاشت،،،، چون خیلی باهام خوبه منم دوستش دارم ،،،،، پسر خالمم قبل از ازدواجم بهم پیشنهاد داد که خواهراش نزاشتن و اون رفت سربازی منم ازدواج کردم ،،،، بعد از ۱۵ سال با اینکه ازدواح کرده بود بهم پیام داد که نمیتونم فراموشت کنیم بیا با هم بریم امریکا بدون خبر،،،،،،، منم گفتم هرگز نمیتونم دل از بچه هام بکنم و روی ابروی پدرم و شوهرم پا بزارم

شوهرم عاشقمه مثل خدا منو میپرسته بهم میگه تو معبود منی،جلوی همه دستامو میبوسه،،،، شوهرم ادم درستی نب ...

وویی چیکار میکنی ک انقدر دوستت دارن

منو نگاهم نمیکنن

نهههههه بابا..من از اون سما نیستم ک..من سوتی ناجور میدم و تبدیل میشم ب سم

😄😄😄😄

پس مثل خودمی

من سوتی هام آنقدر بدجوره از سم گذشته اسیده🤪🥺

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
2706